Connect with us

SILVESTER !!!

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie SILVESTER !!!

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 94 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82520
    Monty
    Účastník (Participant)

    Prihlásili sa:

    šani + vierka

    bubo + buba

    divoška

    modroočko + peťo

    #82521
    Venco
    Účastník (Participant)

    Monty Monty, ja som predsa prihlaseny tiez a este +1. Ale to zrusenie aj tak neovplyvni. No asi kriza alebo co, skoda 😟

    #82522
    Venco
    Účastník (Participant)

    Kua, to sme teda dopadli. Ked sa to pre nezaujem zrusi, nevedeli by sme to spravit aspon v malom, niekde na chate? Ved ako to bez motosilvestra, dva silvestre mi budu malo 😉

    #82523
    pogicko
    Účastník (Participant)

    😶 no pekne, a vyzeralo to tak paradne 😈

    #82524
    bubo
    Účastník (Participant)

    No vy, čo ste nezaplatili ste teda riadne hovadá….

    #82525
    bubo
    Účastník (Participant)

    Preceda, kua, povedz aj Ty dačo…. 🤐

    #82526
    pogicko
    Účastník (Participant)

    Bubo hej hej mudrlant 😉 , radsej povec predsedovi nech zozenie jakusika nahradu pre malu spolocnost hovad

    #82527
    Vierka
    Účastník (Participant)

    Monty 😠 A to by sa nedalo, že nám tam rezervujú niečo pre menší počet ľudí ? Veď to nemusí byť len pre nás celý hotel… 😶 A mimochodom dnes Ti poslala peniažky aj naša kamarátka vodáčka-šnorchlistka ( tí, čo boli na Hovadskom splave, si ju pamätajú ). Podľa mňa sa ešte nazbierajú nejaké Hovadá 😀

    #82528
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Bubo Preceda, kua, povedz aj Ty dačo… – a čože také by som mal na to povedať? Nie je to ani prvá , ani posledná akcia, ktorá bola pre nezáujem zrušená. V Montyho prípade to zamrzí dvojnásobne, lebo jeho akcie, ako si pamätáme boli také kvalitné, že si z nich niektoré časti ani nepamätáme 😇 😈 (a čo si nepamätám, to sa nestalo)

    Pomaly, ako Hovadá začíname piaty rok našej "činnosti" a to je pochopiteľné, že pôvodný entuziazmus sčasti vyprchal, ťaháme to vlastne od Bojnej 2005. Príde leto – sezóna a opäť to pôjde, netreba nad tým lámať palicu. Je zbytočné to rozpitvávať, buď záujem je, alebo nie je – každý špás niečo stojí…

    PS: Monty – 😉 😘

    #82529
    Monty
    Účastník (Participant)

    OZNAMUJEM VÁM , ŽE AKCIA…. SILVESTER … JE OFICIÁLNE ZRUŠENá….

    peniaze ktoré boli zaslané pošlem nazad..

    #82530
    pogicko
    Účastník (Participant)

    😕 čo tak dať hlavičky do kopy?

    Veď nebolo nás málo čo sa tešili na tuto akciu. Vymyslime niečo malé, jednoduché, veď nakoniec hovada sa už o zábavu postarajú, no nie? 😉

    #82531
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    pogicko 😁 neboj pridem a dame akciu a jak sces aj na hotely 😁 😈

    #82532
    pogicko
    Účastník (Participant)

    ZOMBY 😁 super, akciu berem…. ale bez teho hotela…. 😈

    #82533
    bubo
    Účastník (Participant)

    To je kruté… 😠 Akýže to bude koniec roka bez silvestrovskej zábavy… 😟

    #82534
    myska
    Účastník (Participant)

    Ahojte motorkari…. po vzajomnej dohode niektorych nestastnych 😠 hovad a aj Montyho ze mozem sem dat navrh aby sa Silvester konal za rovnakych podmienok aj v rovnakom termine od 20.-22.112009 iba na inom mieste som nasla ubytovanie v hoteli Gold v Terchovej, Vratna…. Mozete si to najst na stranke http://www.hotelgold.sk alebo http://www.uteczmesta.eu

    Netreba ziadne zalohy ale aspon by som poprosila aby ste sa sem napisali ktory mate vazny zaujem prist len koli poctu ludi kolko mam rezervovat miest aby sa nestalo ze bude malo 🙂 ….rezervovanych izieb.A tych co pridu poprosim o nejake ceny do tomboli…. Lebo aky by to bol Silvester bez sutazi a bez tomboli a hlavne bez ohnostroja 😀 🙂 😉

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 94 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri