Connect with us

Výber motocykla

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Výber motocykla

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 90 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78004
    vasili21
    Účastník (Participant)

    Potreboval by som poradit s vyberom moto.Som zatial len zaciatocnik mal som babettu, simsona a teraz vlastnim keeway skuter.Mam slabost pre klasiku je Jawa 350/640 alebo 35/639 dobrym riesenim ak chcem nieco silnejsie?

    #78005
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Kup nieco silnejsie, nejaku 600nahaca alebo sporta.

    suzuki GSR 600

    yamaha FZ 6

    Honda Hornet

    alebo zo sportovych nejakeho krasavca,

    gsxr600

    YZF-R6

    ked nemas v hlave nasrate tak si stymi motorkami uzijes aj napriek ich sile oproti jawkam…

    #78006
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    vasili21

    Aj to je riešenie. Nemusíš podľahnúť japonským dizajnom. Pokiaľ ti bude stačiť výkon Jawy a jej pohodlie, získaš motorku finančne nenáročnú na údržbu. Ako tatkovia vravievali, "generálku urobíš aj na kolenách".

    #78007
    Lehy
    Účastník (Participant)

    Kúp si Gold Wing-a 😁

    #78008
    racer8
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 dobre rady tu davas kamo ty musis mat velmi vela odjazdene na tyx moto ktore tu spominas ked ix tak odporucas 🙂

    vasili21 kup co sa ti paci a co uznas za vhodne krasne spravena jawka je castokrat krajsia ako japonske nabliskane "tuctove" motorky 😉

    #78009
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    vasili21 osobne by som sa poobzeral po modeli 640 už s bezkontaktovým zapaľovaním v čo najoriginálnejšom stave, o takú motorku je často lepšie postarané ako keď tam niekto furt niečo privára a robí rôzne špekulácie. Osobne mám depresiu keď počujem rozhádanú 350 ale keď je pekne naladený motor tak to je spev.

    racer8 dobre si napísal Laverovi.

    #78010
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    kxbibo nenapisal mi dobre 😛

    racer8 no ja len chcem dobre poradit , ved tie motorky su urcene pre zaciatocnikoch co som napisal. 😎

    vasili21 v kazdom pripade si kup masinku ktora ti bude prinasat len vela radosti, ako zenska 🙂

    #78011
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 … tie motorky su urcene pre zaciatocnikoch co som napisal … 😎 … no neviem, neviem, či by som z bicykla sadol na 600vku 😶

    #78012
    Furby
    Účastník (Participant)

    No… na dnes som sa nasmááál dosť 😁

    #78013
    sothar
    Účastník (Participant)

    "zavodne motocykle su urcene pre zaciatocnikov", no to bola zas perla 😁 hned poznat ze si ich vsetky vyskusal a tak ako skuseny jazdec sa s nami mozes podelit o svoje mudrosti..

    vasili21 3 sezony som mala jawku 350/640 a z mojej strany velka spokojnost 🙂 ked si na nu trochu zvyknes, tak si aj s malou jawkou dobre pojazdis v zakrutach, no je pravda ze dlhsie cesty su trochu nudne. Kazdopadne na ziskanie skusenosti vyborna, a nie draha volba 🙂

    #78014
    Xmen
    Účastník (Participant)

    vasili21 ja tiež súhlasím so sothar…na jawke sa naučíš aj nejaké tie opravy urobiť si sám a nemusíš hneď zháňať servis,alebo nejakého mechanika…ja som jazdil od 14 rokov na staručkej jawe 250 a dalo mi to naozaj vela…už len tlačiť motorku s defektom 8 kilometrov je zážitok na celý život…

    A keby si sa predsalen obzeral po 600-ke určite by som radšej bral nejaké endurko ako Yamaha XT,alebo Dominítor-nezničitelné motory a jazdenie v pohodičke…

    vela šťastných km

    #78015
    Furby
    Účastník (Participant)

    No to sa raz musím aj ja naučiť, že jawu opravovať.. 🙂

    #78016
    Xmen
    Účastník (Participant)

    Furby a zaväzovanie šnúrok už si zvládol??? takže ďalší level 😀 😀 😀

    #78017
    Furby
    Účastník (Participant)

    Xmen ja mám na suchý zips… 🤐 😁

    #78018
    Xmen
    Účastník (Participant)

    Furby tak to teda móžeš na tú jawku presedlať 😀 😀 😀

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 90 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri