Connect with us

Výber motocykla

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Výber motocykla

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 90 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78064
    xLoop
    Účastník (Participant)

    Yagiza -> no neviem co mas proti GS 500, ja som si nna nej minulu sezonu odjazdil cca 12000 km a pohodka, bezudrzbova prevadzka ak nepocitam olej a iny spotrebaak (a aj ten som si v pohodke vymenil sam) a ER-5 je obdoba…

    Co sa tyka moto na zaciatok, jawa je skvela volba — naucis sa ocakavat neocakavane a je financne nenarocna…. Ale pokial oplyvas financiami, tak ja odporucam nejaku 500vku nahaca, pripadne 650tku ako su SV, Bandit alebo Fazer…akurat na tych 650tkach uz treba na zaciatku hooodne s rozumom a citom…

    Ja osobne som zacinal na GS 500, ktoru som minuly rok vymenil za GS 500 po dvoch rokoch 🙂

    A do dalsej sezony uvidiim….

    #78065
    FERRARIMEN
    Účastník (Participant)

    MartineR: Ja som nepovedal ze jazdim len okruhy väcinou vsetci jazdime v beznej premavke,ale najlepsie sa vyblaznis na okruhu kde nikoho neohrozujes. A ktej volbe moto len tolko ze kazdy by si mal postupne vyskusat vsetky kubatury to znamena pionier aslebo simson,MZ 150,jawa 350 a potom nieco okolo 500-600 pri tych prvych ziskas aj trosku zrucnosti co sa tyka oprav

    #78066
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    xLoop ty si kupil po dvoch rokoch kupil tu istu motorku? 😉

    Ja osobne som zacinal na GS 500, ktoru som minuly rok vymenil za GS 500 po dvoch rokoch 🙂

    #78067
    MartineR
    Účastník (Participant)

    FERRARIMEN dobre vravíš, súvislô, až mi je to divnô 😁

    #78068
    tato
    Účastník (Participant)

    Chodte sa sankovat

    #78069
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    MartineR nehovori dobre, ja nesuhlasim 😛 nemozes rovnat stare stroje s novymi. na novych neopravis nic. odpojenie baterie alebo vymena ziarovky neje zrucnost oprav, to sa naucte 😛 to mas ako na novych autach, otvoris kapotu a max co mozes urobit je skontrolovat a doliat olej, doliat chladiacu kvapalinu a vodu do odstrekovacov… nic viac.. to ne skodovka ze ked ti praskne klinovy das opasok ci pancuchu tvojej milej a ide to 😀 … takze o akej zrucnosti tykajucej sa oprav tu rozpravate? … okrem toho vsetko je poprepajane na elektriku a riadiacu jednotku a pod… pochybujem ze bezny uzivatel sa niekedy pusti do oprav sam. vy ste mozno iny borci. vy si setko opravit sami, servisi su len pre takych ako som ja ne? 😎

    #78070
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    FERRARIMEN ako povedal kamos motorkar… si mozes mysliet aky si spickovi motorkar ako dobe ovladas svoju masinu a aky si frajer, ale az ked prides na okruh zistis ze nevies vlastne nic 🙂 stavim sa ze polovicka motorkarov co by prisli na okruh by sli domov na autobuse 😁 😁 😁 😁 😁

    #78071
    kuky
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 zle si napisal!Mal si takto.Vsetci by isli domov na autobuse,len ty na motorke 😁 😁 😁

    #78072
    Furby
    Účastník (Participant)

    kuky 😀

    #78073
    klasik
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 kamarát a čo si myslíš že sa na tých nových mašinách skrýva pod týmy plastmi??? hyperkozmická hmota??? nie je tam starý poctivý 4 alebo 2 taktný motor ktorý má kovové súčiastky samozrejme zopár vylepšení a doplnení ako sú napríklad elektrické čidlá a pod. ale základný princíp je ten istý takže čo sa týka opráv keď si k tomu čo to naštuduješ tak sa toho až tak obávať nemusíš, a o ostatných zariadeniach ako sú brzdy, spojka a pod. ani písať nemusím, áno sú zariadenia do ktorých bez kábla programu a PC ani nekukneš, nieto ešte opravovať ale ostatné sa dá zvládnuť keď sa o to trošku zaujímaš,

    ale k téme, vasili21 mal si tu veľa rôznych motorkárov a veľa názorov, pridám aj svoj, určite tu už podobný ak nie aj rovnaký padol, podľa mňa je postupné zvyšovanie výkonu a kubatúr dobré, naberie sa tak viac skúseností /na motocykli s veľkým výkonom sa ti môže skôr stať že už žiadna iná skúsenosť nebude/ a sám nakoniec uvidíš pokiaľ až chceš zájsť, každopádne 350 neodcudzujem pokiaľ niekto nemá veľa financií a chce jazdiť tak je to jedna z možností, pokiaľ môžeš vyskúšať aj iné stroje /požičané od známych/ tak treba skúšať a sám sa nakoniec rozhodneš na čom sa najlepšie cítiš a čo ti najviac sedí a vyhovuje,

    #78074
    jybka
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 žasnem…..ty uz mas tu motorku,ked mu radis GSXR? ty velmi nebudes v poriadku,vsak? 🙄 😟

    #78075
    jybka
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 super,ze sa tu da upravovat prispevok… 😈

    chcela som len…kup si ju ty a chcem vidiet,kolko na nej najazdiis bez oprav,bez ujmy na zdravi….

    vasili21 myslim,ze treba ist postupne…aj ked nemam svoju moto,ale urcite nie nieco na zabitie…ta GS 500 je fajn,ale aj tie Jawky… 🙂 🙂

    #78076
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600

    Tak rád by som ti doprial výmenu parkovačky na Yamaha 600R Thundercat.

    #78077
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    kuky ja nesom motorkar, 😉 mna sa to netika

    klasik nie kazdy si trufne nieco opravovat na aute alebo motorke, a za druhe, nie kazdy ma garaz doma aby sa v nej mohol sprtat s motorkou alebo autom a skusat co sa stane ked hento a ked tamto… ja potrebujem auto v tip top stave stale. takze zverujem to autorizovanemu servisu stale a ani smotorkou to inak nebude.

    jybka aj an teba pride rad 😛 … keby si citala poriadne videla by si ze odporucam mu na zaciatok nahacika, gsr600 , hornet, a podobne, ale ak oblubuje sportove motorky tak nieco sportove, to je cele…

    eXeBaT je to zlozite co? verim . nie kazdy vyrobca domysli aj tak zdanlivo jednoduche veci ako je vymena ziarovky

    #78078
    Heavy
    Účastník (Participant)

    kuky – ja by som teda nešiel domov na autobuse – ale asi v autobuse… 😀 A keď sme už v tejto debate, KUA akú motku vlastne špekuluješ ty na túto sezónu. A vieš o tom, že dnes je to presne rok, čo som predal našu motorku? 😉

    eXeBaT 😀 😀 😀 Ty fakt vieš dopriať čerešničku na torte 😀

    klasik Tak to teraz pekne kecáš… 😀 Keď som dal dole kryt z reťaze, našiel som tam "kozmickú hmotu" (no, dobre mohol to byť aj prach so sprejom na reťaz, ale kto to už dnes vie…) 😁

    Lavergsx600 pochybujem ze bezny uzivatel sa niekedy pusti do oprav sam – no pochybuj kľudne ďalej, ale asi by si prestal pochybovať, keby si vedel, aké opravy už doma zvládli niektorí motorkári, ktorý už prispeli aj do tejto diskusie. Bolo by vhodné zvážiť výroky, ako napríklad vy ste mozno iny borci. vy si setko opravit sami, servisi su len pre takych ako som ja ne? – práve takto vznikajú zbytočné hádky, pretože, keby si túto vetu adresoval priamo mne, tak po Tebe tiež pekne vyletím.

    Ber to ako na vojne – oni sú "starí mazáci" a Ty si "mladý", takže sem-tam do Teba niekto zarýpe, skús to brať z nadhľadom a hneď sa nevytáčaj – proste je to tak a nič s tým neurobíš… 😉 😇

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 90 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri