Connect with us

Výber motocykla

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Výber motocykla

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 90 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78079
    kuky
    Účastník (Participant)

    Heavy no ale ty si iny borec,ty uz mozes ist aj v autobuse,ja zatial len na nom 😁 😁 😁 😁 a aku moto?este neviem 🤐

    #78080
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Heavy ja tu nikde hadku nevidim, ja tu vidim normalny rozhovor 🙂 kazdy si pise svoje nazory a tak to ma byt.

    #78081
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 – nebolo to myslené len na túto diskusiu, ale tak, ako by som povedal – všeobecne 😉

    kuky – nerob sa Ty jedno Hovado Hovadské, už určite vieš, čo by si chcel…si taký tajnostkár 😘

    #78082
    klasik
    Účastník (Participant)

    Heavy 😘 ty jedno Hovado

    Lavergsx600 nechcem tu zahlcovať diskusiu, ale pri najbližšej príležitosti na nejakej akcii ti porozprávam čo všetko sa dá vymeniť vonku na parkovisku pri teplotách okolo nuly /keď nieto iná možnosť/, a o tých ""AUTORIZOVANÝCH"" servisoch môžeme tiež hodiť debatu 😀

    #78083
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    klasik autorizované servisi 😀 😀 😀 , čím viac autorizovaný, tým viac neodborný

    #78084
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 môžeť ti rozprávať legendy o autorizovaných servisoch, to prostredie veľmi dobre poznám. V tejto diskusii si píšeš s ľudmi ktorý opravili nejedno auto a nejednú motorku vrátane mňa. Ja by som si osobne nedovolil niekomu radiť v odbornosti o ktorej viem málo.

    #78085
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    klasik ok, beriem ta za slovo 🙂

    #78086
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    klasik tá dieľna pod lampou kde sme menili palivové čerpadlo na tvojej cigarete je moja 😛

    #78087
    klasik
    Účastník (Participant)

    kxbibo tak bratku tá vaša pouličná lampa ma vtedy inak zachránila, a samozrejme tvoja čelovka a požičané šušťáky aby som sa nezajebabral, 🙂 skoro som už na to aj zabudol, zoberiem ti za to niekedy pivo, /zo stola/ 😉

    #78088
    kolacek
    Účastník (Participant)

    Kde bolo tam bolo bola jedna tovarnicka ktora vyrabala sroty- motorky tieto potom jazdievali motokros a ine odvetvia motošportu a hadzali blato japoncom do oci

    ale boli to len sroty

    a tato nasa tovarnicka mala jedinu smolu ze cerveny brat si povedal ze rozvoj a inovacie netreba a tak tato nasa tovarnicka zaspala dobu

    zazvonil zvonec a rozpravky je koniec

    #78089
    NAB
    Účastník (Participant)

    Co treba najdriv mrknout na recenzie co jsu na nete? zkuste treba http://www.motorecenze.cz

    Zkuseni motorkari muzou napsat recenziu na svoj motocykl.

    😎

    Martin

    #78090
    silvain
    Účastník (Participant)

    Zdravim, moze mi niekto pomoct. som zaciatocnik amater ktory ma slabost na cestne motocykle. planujem si kupit KAWASAKI NINJA 250R. pocul som ze je to dobra motorka i pre zaciatocnikov. povie mi nietko na to svoj nazor?

    #78091
    viper
    Účastník (Participant)

    JAWA 350 639 mal som ju peknych par rokov… dokonca som na nej bol v Chorvacku !!! kolko je tych co jazdia CB…FZ a vozia sa kolo domu !!!! kup si motorku na ktorej sa budes citit bespecne…pokial Jawky maju dost oleja idu vecne….naucit sa nastavit predzapal je malina treba ti 10kluc a kabel zo ziarovkou…inak nemas na nej co robit.!

    JAWKAM sa moc nechce do kopca (preto som ju vimenil za Shadowku 750) ale inak nedam na ne dopustit!

    vsetko zalezi od toho akym stylom jazdis nech uz kupis cokolvek" VITAJ V KLUBE "

    #78092
    Marek750
    Účastník (Participant)

    Silvain – Kamarát mal staršiu Ninju 250 vyskúšal som ju, pekná mašinka .Zrovnal by som ju zo 125 ccm dvojtaktom ,ibaže má krajší zvuk.Vytiahla 150 km/h a trebalo ju točiť cez 10 000 otáčok.Na začiatok super ,odporúčam ti ju 🙂

    #78093
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Ale neee vasili21 nepočúvaj ich! 😁 kúp si choppra, proste klasiku, dobry zvuk 😈 ..za sto baby sa uz da a za 150 mas paradnu motorečku 😎 Mas viacej skusenosti ako som mal ja ked som skocil z pioniera (po bohatych nezabudnutelnych celozivotnych skusenostiach z dvoch jazd na CB500 v autoskole po meste 😀 😁 ) na fajnu XVS650. Jawka je dnes uz veteran 😉

    P.S. Lavergsx600 tebe casto hovoria ze si *****???? lebo lavor ty si čisty *****!!!! 😶 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 90 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri