Connect with us

Výber motocykla

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Výber motocykla

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 90 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78034
    FERRARIMEN
    Účastník (Participant)

    Mozno ta tvoja bola srot !!! Ja som vyrastal na JAWKACH na tu dobu to boli super stroje a to mi da zapravdu kazdy stersi motorkar. Vtedy nebola taka doba ze mi bohaty ocko kupil uz super stroj v setko same si vyrabali na kolene. Co si si vyrobil a upravyl taky si mal stroj

    #78035
    FERRARIMEN
    Účastník (Participant)

    FURBY: Ty si myslis ze ked si skoncil autoskolu a jazdis uz 5 rokov tak uz si skuseny jazdec ? potom co mam povedat ja ked jazdim 25 rokov ? neviem ci nemam viac nacuvane ako ty najazdene 🤣)))))))))

    #78036
    Furby
    Účastník (Participant)

    FERRARIMEN áno priznávam som blbý, nič ma tam nenaučili a doteraz za 5 rokov jazdenia na moto a pár desiatok tisíc km za sebou ešte stále neviem jazdiť, – čo z toho si nepochopil? 😉

    PS: Tebe sa určite od toľkého cúvania km na tachometri odpočítavajú, čo?

    #78037
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 ako vždy … no comment…

    a k povodnej teme … ako pisal bibo … 640 s VAPE zapalovanim a nemas co riesit. naucis sa zaklady a neskor sam uvidis, ci ta to viac pritahuje ku rychlym strojom a kupis si nejakeho supersporta, alebo do terenu a zvolis nejake enduro, ci cross… Lavera by som na Tvojom mieste moc nebral vazne, nakolko on sam o sebe tvrdi : Sma frajarY už lan tam, ža sma matarkárY a to hovori samo za seba. Nehovoriac o jeho par kilometroch v autoskole na cbf 500, ktoru (samozrejme) stihol aj polozit …

    #78038
    FERRARIMEN
    Účastník (Participant)

    FURBY:Ja som nepovedal ze si blby ale zese niesi ani taky skuseny.Mas len skusenosti a to je rozdiel. Predstav si ze som mal JAWU 350 ktora aj cuvala

    #78039
    Furby
    Účastník (Participant)

    FERRARIMEN mal by si sa naučiť trošku nepodceňovať ľudí, to býva dosť veľká chyba… 😉

    A k tomu cúvaniu, mne osobne to moja nikdy nespravila, a nie zato že by som bol blbý, ale asi preto, že ja som mal dobre nastavený predzápal… ale Ty ako skúsený jawa jazdec, ktorý cúva na počkanie, si si to určite tak nastavil naschvál 🙂

    MartineR presne ako vravíš, no comment väčšinou, ale niekedy mi to proste nedá… 😀

    #78040
    FERRARIMEN
    Účastník (Participant)

    Nepodcenujem ale ked myslis ze si lepsi mozme si to rozdat na hungaroringu a potom uvidime

    #78041
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Furby cuvanie na jawe nie je predzapalom. kazda jawa, CZ, ci pionier moze cuvat, ked ju roztlacis dozadu a pustis spojku 😈

    FERRARIMEN myslis, ze dobry jazdec je len ten, co jazdi na okruhoch ?

    #78042
    Furby
    Účastník (Participant)

    FERRARIMEN 😀 😀 😀

    pripadáš mi ako kohút na smetisku 😉

    1. vidím že Tebe akosi stále nedochádza čo ja píšem, ale to nevadí, na to som už zvyknutý z internetu…

    2. kľudne, ja budem vďačný za každú skúsenosť, keď mi všetko vybavíš vrátane stroja a výstroje tak prečo nie. ja si svoje ťažko nadobudnuté rozbíjať určite nebudem kvôli tomu, aby som sa tu mohol biť päsťami do pŕs a niekomu niečo dokazovať 😉

    #78043
    Furby
    Účastník (Participant)

    MartineR no dá sa aj tak, ale keď máš zle nastavený predzápal tak Ti to tak chytí už pri nakopávaní, potom hodíš jednotku a zisťuješ, že pri púšťaní spojky ideš nabúrať auto zaparkované za Tebou… 😀

    #78044
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Dobre, tak už sme sa pohádali o tom, kto má väčšieho pipíka a teraz sa vráťme k téme, pripomeviem: Potreboval by som poradit s vyberom moto.Som zatial len zaciatocnik mal som babettu, simsona a teraz vlastnim keeway skuter.Mam slabost pre klasiku je Jawa 350/640 alebo 35/639 dobrym riesenim ak chcem nieco silnejsie? 😉 😘

    PS: …kua a aj tak som sa nedozvedel, v akom pomere je kubatúra motocykla priamo úmerná jazdeckému majstrovstvu motorkára…no nič, možno nabudúce…

    #78045
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Ta ste sa tu pekne rozpisali 🙂 dobre sa citaju tie bludy 🙂 len tak dalej. takmer kazdy ma tu chce prestat a ukazat mi ze on dosti dalej 😁.

    Heavy ja som svoju radu tomnu motorkarovi napisal, aj napriek tomu ze nemam vela odjazdene, noaco? viem co chcem a to je zaklad. Som si isty ze ten clovek vie tiez co chce, tak na co tato tema? admin, zmazat 😛

    #78046
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Vráťte sa k pôvodnej téme. Ďakujem.

    #78047
    Furby
    Účastník (Participant)

    vasili21 áno odporúčam

    #78048
    Heavy
    Účastník (Participant)

    vasili21 – ja som tiež za… 🙂

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 90 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri