Connect with us

Výber motocykla

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Výber motocykla

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 90 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78019
    Furby
    Účastník (Participant)

    Xmen ja už sedlám jawu 5 roky.. 😀

    #78020
    Xmen
    Účastník (Participant)

    Furby a porádne vždy utiahneš sedlo,aby sa nešmyklo??? vieš tieto divoké mustangy sú nepokojné…

    P.S. chvalabohu,že zase nikto neodbáča od témy 😁

    #78021
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Preco jawu? ja som zacina na CBF500. preco zacinat na srotoch? ake skusenosti nabere na jawe? ked sadne raz na sporta, tak to bude nebo a zem. stale som tomu dobre nechapal, ze preco zacinat na jawe a pod. teraz ma ukamenujte… 😁 , ale je to moj nazor… stale je odlisni od toho vasho, ale je moj

    #78022
    Furby
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 bláá blááá blááá…

    1. na čom si Ty začínal? CBF500 z autoškoly? To si robíš prdel že to je nejaká skúsenosť?? Ja keď som vyliezol z autoškoly tak som si ani len netrúfol povedať že mám nejaké skúsenosti ako Ty…

    2. a to či je jawa šrot je Tvoj osobný názor, až mám chuť Ťa na takej jawe raz previesť aby Tvoja prdel spoznala čo je to stredovek 😉

    3. Ale keďže Ty ako skúsený racer z MOTO GP 2008 si toho nabehal vácej ako ja tak je môj príspevok asi bezpredmetný… 😎

    #78023
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Furby 2007 MOTOGP, ne 2008, to este len budem behat v motogp2008 , ked zacne sezona 😎

    Co si blby ze si sa nic nenaucil v tej autoskole? skusenosti nadobudas casom ne? a ten zaklad je autoskola…

    na jawe som sedel… takze viem co hovorim ked hovorim ze je to srot. mne sa ta motorka nepaci. je to moj nazor 😛

    #78024
    Furby
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 sorry, tak MOTO GP 2007 😀 😀

    a na tú druhú časť iba toľko: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    áno priznávam som blbý, nič ma tam nenaučili a doteraz za 5 rokov jazdenia na moto a pár desiatok tisíc km za sebou ešte stále neviem jazdiť, tuším si budem musieť požičať od Teba to MOTO GP 2007 aby som bol taký drajver ako Ty 😉

    #78025
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Furby jasne ze ti to poziciam , vies jaka paradzina? naucis sa aspon poriadne jazdit 😀

    p.s. ked sa chces naucit poriadne jazdit , kup si nieco poriadne 😛

    #78026
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600

    Myslím, že slovo "základ" v autoškole je veľmi nadnesené. Z vlastnej skúsenosti viem, že poniektorí inštruktori majú chabé znalosti a skúsenosti s jazdou na motocykli. Česť výnimkám.

    #78027
    Furby
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 mám si kúpiť poriadny vibračný joystick ako máš ty? 😉

    #78028
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    eXeBaT ja som mal skveleho instruktora, a on ma nic neucil, on mi povedal ako sa radi, brzdi a dal mi motorku. ja som sa ucil sam. jazdil som 3x do tyzdna, a po tom co som z tou mojou kraskou prezil, moozem povedat ze skusenosti mam. nehovorim ze som ostrielany jazdec ale skusenosti s vedenim motorky mam a aj trocha vecsie. riesil som uz aj kriticke situacie na motorke, (setkych svatych som vedil ked som vpalil do jamy v 80siatke v naklone a cela motorka so mnou sla trocha do vzduchu)….dalej som sa ucil brzdit, na rovine, v naklone… ucil som sa klopit a pod. nejazdil som len medzi kuzelkami ako si to mozno myslite. bol som na nej 3 x za tyzden, od aprila 2007. aj na ceste som uz bol. takze skusenosti mam….no este sa mam co ucit… mam zdravi strach a velky respekt pred masinami. no stale budem toho nazoru ze motorka je len o rozume. Je dobre zvalovat vinu na motorku ked sa stane nieco zle, je to lepsie a lachsie ako priznat si tu chybu sam… Motorka je skvela vec, no nestaci jej vediet len nakladat, ale skutocne ju vediet ovladat, lebo kvaltovat jeden stupen za druhim vie kazdy debil.

    Ja som medzi vami len male ucho.. som si isty ze mnozstvo z vas by vedelo rozpravat svoje co prezilo… vela happy km

    (p.s.) tato tema neje o mne, tak ma tu nerozoberajte , lebo ma neposkladate 🙄

    #78029
    Furby
    Účastník (Participant)

    Ja mám ešte stále strach a na cestu by som sa neodvážil… 😶 😟

    kto mi vie poradiť či treba stlačiť aj spojku keď sa radí? (tá páčka naľavo je ono??) 🤐

    #78030
    Heavy
    Účastník (Participant)

    p.s. ked sa chces naucit poriadne jazdit , kup si nieco poriadne

    Túto vetu som nepochopil – prosím vysvetliť – ďakujem…

    Furby 😀 😀 Ty jedno Hovadisko, čo to tam píšeš, že máš na ceste strach? A KUA, tak to sme dvaja, tiež keď Ťa vidím na ceste, tak mám strach… 😁

    #78031
    Furby
    Účastník (Participant)

    Heavy on je asi v tom, že pokiaľ nejaká motorka nie je v MOTO GP 2007, tak to nie je ´poriadna motorka´ 😉

    kua, a ja že prečo mám vždy strach na ceste, a ono je to tým, že som tam aj ja… 😀 😀 a doteraz som bol v tom, že strach so sebou vnášam iba do krčiem a iným výčapov… 😈 😁

    #78032
    frimen52
    Účastník (Participant)

    Kááámo kup krosku to je palba sade lieta blato a adrenalin ako svina…nemusis sa bat že ta zostreli auto alebo daky debil na križovatke…kross alebo enduro jednoznacne

    #78033
    Heavy
    Účastník (Participant)

    frimen52 …no, pravda je, že Ťa nezostrelí žiadne auto, ale čo ak Ťa zostrelí poľovník? 😀 😀 😀

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 90 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri