Connect with us

Zprávy o Gipsy

Domov Diskusné Fóra Nehody Zprávy o Gipsy

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 134 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69534
    doctor
    Účastník (Participant)

    Myslim na teba aj ja.Dufam ze sa skoro uzdravis.

    #69535
    cbr900
    Účastník (Participant)

    puma ďakujem, že som mohol s tebou stráviť 2 hodinky v ten večer, ked sme sa o Gipsy dopočuli a potreboval som byť pri tebe…cítil som tvoju podporu a pomohlo mi to… 😘 … viem, že ti je ťažko, lebo sa ti nedá sledovať situáciu…

    … GIPSY je nezmar…zvládne to !!

    #69536
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Gipsy – drzim palce a pevne verim ze sa z toho v spolupraci s Najsamvyssim dostanes a bez nasledkov. BOJUJ!

    P.S. V sprave sa uvadzalo, ze ma velke problemy s hlavou. Mala prilbu? Ak ano, ako bola pomackana – spredu, zboku, zhora? Zaujima ma to cisto odborne, nechcem rypat.

    #69537
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Správy z 21:40

    Zdravíme všetkých,ktorí čakajú na správy o GIPSy – Slávke.Jej stav sa od poslednej správy z 19.00 nezmenil.Zmenila sa len okolnosť,že už teraz o Vás všetkých vie.Vie o tom,ako jej fandíte a držíte jej palce.Bol za ňou Miško,ktorý jej to zašeptal.Tak potichu,aby to počula len ona a mohla sa na Vás tešiť.

    #69538
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Návštevy GIPSY sú zatiaľ nemožné,pretože jediný šťastlivec kto dostal výnimku je Miško.Vzhľadom na jej stav a miesto kde zatiaľ leží Vás prosíme,aby ste prípadné návštevy odložili na neskôr.Ale píšte,Miško si to prečíta,naučí naspamäť a povie jej,ako na ňu všetci myslíte a ako jej držíte palce (gipsyrodicia)

    #69539
    andoo
    Účastník (Participant)

    takato podpora je ozaj ucinna.. poznam to, hoci som nemal az tak vazny stav ale ten pocit ze mi xx ludi drzi palce a pomahaju a myslia ci uz na mna ci modroocko je nieco skutocne magicke..

    toto sa mi strasne paci na nas, motorkaroch.. tu sa ukazuje ta jednota..

    z celeho srdca prajem gipsynke aby sa z toho dostala..

    #69540
    pitbulka
    Účastník (Participant)

    gipsy, gipsy…stále nemôžem spať…myslím na teba tak silno, ako sa len dá…. CBR900 trefne poznamenal, že si nezmar…. a wewerka zase trefne poznamenamenala, že sa z tohoto vyvrieskaš… všetci tu na teba čakáme, tak sa nám čo najskôr vráť…viem, že si silná baba, takže ti to nebude tak dlho trvať… neviem sa dočkať už toho dňa, keď si na chate prečítam jediný riadok….:

    gipsy: re pitbulka jakooooooooooooooooo?? kokoooooooooooooooz…

    všetkým nám chýbaš, tak sa tam už prestaň vyvaľovať a hajde na chat!!

    Ľúbime ťa….a ja viem, že to cítiš….

    #69541
    Lucija
    Účastník (Participant)

    Osud zase raz kruto zamiešal karty. Verím, – nie – viem, že sa Gipsy z toho dostane, veď vieme aké je to žieňa silné a akú má chuť žiť. Vyčerpala si svoju dávku nešťastia, kruto, naraz ale už ju budú čakať len krásne dni. Viem to…Myslím na teba…

    #69542
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Drz sa kocka!

    #69543
    Cendina
    Účastník (Participant)

    A ona to slyší. Ví že je její rodina u ní a že na ni mluví. Jako to slyšel a věděl brácha. Pochopitelně že návštěvy nejsou možné, kromě rodiny. Rej bacilů, hluk a překážení spousty lidí v práci sestřičkám a doktorům by jí hodně ublížilo. Ale jednou návštěvy možné budou 😁 a pak se nás nezbaví. 😁

    Jen to bude dlouho trvat. Bude se muset potýkat s velkými problémy, učit se znovu spoustu věcí a s každým novým pokrokem, s každým malým vítězstvím přijde obrovská radost, štěstí, vůle a chuť žít. Nevím k čemu bych dokázala přirovnat tu radost, kterou teď prožíváme s bráchou a která čeká na Gipsy a její rodinu. Snad jen ze zdolání Mount-Everestu bez kyslíku? Z přeplavání kanálu La Manche? Z prvního letu do kosmu? Z narození dítěte? Jak malilinkatej pohyb očního víčka vyvolá bouři nadšení…. Jak první pohyb palce na ruce vytlačí slzy snad z každýho oka…. Jak se dá rozplývat se štěstím nad první snědenou kojeneckou přesnídávkou. Budoucnost je tvrdá, ale krásná a Gipsy si ji vybojuje.

    #69544
    puma
    Účastník (Participant)

    Cendina 🙂

    #69545
    poler
    Účastník (Participant)

    Drž sa Gipsy, potom popíšeme 😉

    #69546
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    Gipsy,si silna kocka s obrovskou chutou do zivota..ty sa z toho dostanes..myslim na teba 😉

    #69547
    senior
    Účastník (Participant)

    gipsy, drž sa, aj ja ti držím všetky palce, aby si tu bola medzi nami. Musí sa to podariť! 🙂

    #69548
    dodo
    Účastník (Participant)

    Ahojte. Nepoznam gipsy ale s toho co tu pisete musi byt naozaj skvela baba. Drzim palce 😠

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 134 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri