Connect with us

Zprávy o Gipsy

Domov Diskusné Fóra Nehody Zprávy o Gipsy

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 121 až 134 (z celkového počtu 134 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69624
    kuky
    Účastník (Participant)

    Pre všetkých ktorí majú radi GIPSY…………………………V pondelok 16.10.2006 sa odoberá na poslednú, najdlhšiu cestu naše slniečko, Slávka ? Vaša GIPSY. Jej posledná cesta začína na Antolskej ulici pri nemocnici sv. Cyrila a Metoda v Bratislave ? Petržalke pri bare REBEL o 14.00 hodine Spanilou jazdou. Smútočný obrad je o 16.00 hodine v Bratislavskom krematóriu v Lamači. Účasť tých, ktorí jej majú ešte stále čo povedať je …………

    #69625
    Norbi
    Účastník (Participant)

    Ze je nam vsetkym strasne luto . 😠 Uprimnu sustrast vsetkym , ktory ju poznali. Norbi s rodinou

    #69626
    jybka
    Účastník (Participant)

    😠 toto nie…Gipsynka,budes tu moc moc chybat…a dakujem za vsetko!!

    posledne PA gipsy… 😠 myslim na teba…

    #69627
    kuky
    Účastník (Participant)

    pre vsetkych ktory sa pridu naposledy rozlucit so Slavkou…na ziadost jej brata Vas vsetkych ziadam,nedavajte si na motorky cierne stuhy….stuhy budu oranzove,tak ako mala Gipsy farbu nicku..dakujem

    #69628
    papaya
    Účastník (Participant)

    😠 😠 Gipsy 😠 😠

    Tazko sa mi hladaju slova, stretli sme sa raz, no netusil som, ze to bolo prvy a posledny krat…

    Nech sa Ti tam hore dari… pa

    #69629
    chloro
    Účastník (Participant)

    pripajam tiche zbohom.. 😠

    #69630
    dzefe
    Účastník (Participant)

    tento rok je asi prekliaty .. ☹️

    pamatam si jej smiech,jej veselu naladu ,jej humor..

    Nezabudnem na teba

    uprimnu sustrast celej rodine 😠 😠 😠

    #69631
    Jogobello666
    Účastník (Participant)

    Úprimnú sústrasť pozostalím. 😠

    #69632
    mirolc
    Účastník (Participant)

    Pár dni som tu nebol a teraz toto 😠 ja nemám slov 🤐

    #69633
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    😠 myslim na teba a stale je mi to moc luto…davaj tam z hora na nas pozor 😟

    #69634
    kenolg
    Účastník (Participant)

    GYPSINKA AJ PO TAKOM CASE NAM STALE CHYBAS. 😠

    #69635
    Cendina
    Účastník (Participant)

    Gypsi: Venku je jaro. Rána jsou ještě studený, až odpoledne slunce prohřeje vzduch. My stále bojujeme. Občas se zadaří a vyhrajeme nějakou bitvu. Pomalu… ku**vsky pomalu. A konce v nedohlednu. Myslím na tebe a vždycky s úsměvem. Říkám si že je ti dobře. Že tohle všechno nemusíš prožívat, podstupovat. Nic tě nebolí…….. I tak nám chybíš….. Pozdravuj ostatní mezi oblaky. 😇

    #69636
    snipergun
    Účastník (Participant)

    Ani neviem co napisat… stale… ale ved my sa raz vsetci stretneme, v jednej posteli (ci ako to spieval skurcany)… a drz nam tam miestocko, niekde blizko teba, oki, kocka? chybas velmi a nikdy nezabudnem. a ze ani ty, viem. hlavne nech sa mas dobre.ved nas teraz seckych mas ako na dlani… nikdy si neodisla daleko.

    #69637
    jybka
    Účastník (Participant)

    Co dodat…vzdy budem mat gipsynku vo svojom srdiecku,nikdy nezabudnem na tvoj usmev,tvoje srandicky……velmi chybas…. 😠 😟

    Stretneme sa hore…

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 121 až 134 (z celkového počtu 134 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri