Connect with us

Zprávy o Gipsy

Domov Diskusné Fóra Nehody Zprávy o Gipsy

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 134 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69504
    Cendina
    Účastník (Participant)

    Její rodina Vám vzkazuje:

    Správa pre všetkých motorkárov a tých čo majú radi naše slniečko – GIPSY.Bojuje statočne.Stav sa zlepšuje.Káždý z Vás ktorí verí tomu,že by jej mohol čo i len malou myšlienkou pomôčť nech pomôže.Spojme sa dnes pre Slávočku, zajtra pre niekoho iného aby všetci vedeli že držíte spolu.Tak sa Vám bude žiť ľahšie

    #69505
    raptor
    Účastník (Participant)

    malíková pevne verím že ma ešte vela krát riadne naserieš 🙂 drž sa a bojuj !!

    #69506
    andoo
    Účastník (Participant)

    verim ze to zvladne.. drz sa gipsyy 😘

    #69507
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Držím palce!

    #69508
    packy
    Účastník (Participant)

    Gipsyyy, ved sme dohodnute, ze ti raz budem bejby kocikovat, tak neblbni a daj sa dokopy… Sme s tebou 😘

    #69509
    Cendina
    Účastník (Participant)

    Ona to zvládne. Teď přijde zlepšení s tím jak se jim bude dařit odstranit otoky na mozku. Pak krizovky – umělý spánek s řízenou ventilací má svý negativa a pak už nepůjde o život a začne boj o odstranění následků, který bude pro někoho pomalý, pro rodinu plný výher a radosti.

    #69510
    dominator
    Účastník (Participant)

    Verim, ze to bude dobre a ona sa z toho s Bozou, lekarskou a nasou pomocou dostane! Je nepripustne, aby to bolo inak a tak vsetci budeme robit vsetko pre to, aby sme Ta zachranili!!! 🙂

    #69511
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    aj ja verím že všetko dobre dopadne!! tak sa o nas vsetkych vždy bala 😠 sme s tebou dufam ze tu budem citat uz len dobre novinky

    #69512
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    O tejto udelosti som nič nevedel až do dnes.

    Držím palce Gipsy, ale ona je silná, to zvládne, bude to dobré.

    #69513
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Info z rodiny (13:15): zuuzilka: Zatiaľ je stav stabilizovaný.Nič nového.Gipsy family

    GIPSY máš našu podporu a naše myšlienky !! a nezabúdaj, že veľa ľuďom si posľubovala, takže máš čo robiť 😉

    #69514
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Najnovšie informácie.Je 13.45 Gipsy zatiaľ podľa lekárov bojuje úspešne.Stav sa zlepšuje.Nie veľmi okato, ale predsa.Kto môže a bude chcieť pripojte sa o 19.00 hod.Budú aj nové info (kuky)

    #69515
    cucpo
    Účastník (Participant)

    Gipsinka ty to zmaknes 😉

    #69516
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Drzime palce…

    MartineR a IvkA

    #69517
    draciatko
    Účastník (Participant)

    Volala som s Miškom,

    že nám všetkým pekne Ďakuje

    Slavočka ty si naše slniečko, musíš sa veľa snažiť!!! Chceme ťa tu ešte mať veľmi veľmi dlho 😘

    Miško aj ty sa drž!!!

    #69518
    snipergun
    Účastník (Participant)

    pripajam sa, slavka makaj a bojuj … my vsetci bojujeme s tebou.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 134 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri