Connect with us

Zprávy o Gipsy

Domov Diskusné Fóra Nehody Zprávy o Gipsy

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 106 až 120 (z celkového počtu 134 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69609
    Issa
    Účastník (Participant)

    😠 uprimnu sustrast…zbohom džipsatko

    #69610
    amazonka
    Účastník (Participant)

    😠 zbohom, drž sa tam hore 😠

    #69611
    asyx
    Účastník (Participant)

    😠 proc ty

    #69612
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    😠 😠 😠 nezebudneme….preco? 😠

    #69613
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Gipsy som poznal od marca tohoto roka. Vela sme spolu písali cez chat. Bola zlatá, vždy mi držala palčeky, keď som išiel na preteky a potom zvedavo čakala ako som sa umiestnil, ju to veľmi zaujímalo. Vždy ma cez chat pozdravila vetou „ahoj pekný chlapček“ a ja som sa smial keď som si k tomu predstavil aj mimiku jej tváre. A ona mi tiež pomohla keď som mal problémy, ona vie aké a povzbudzovala ma, lebo ma chápala. V Bojniciach sme sa mali stretnúť na motoakcii ale mal som prácu a teraz ma to mrzí.

    Gipsynka, nikdy nezabudnem.

    Plakať nebudem, budem sa smiať, lebo aj Gipsy si pamätám ako sa vždy smiala, a určite ani ona by nechcela aby sme plakali ale aby sme mali vždy úsmev na tváry.

    Dobrý ľudia umierajú, zlý prežívajú, aj tieto slová by pochopila, čo som tým chcel povedať.

    Michal, drť sa.

    #69614
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Pardon, drž sa.

    #69615
    kuzelinko
    Účastník (Participant)

    Hoc som ju aj nepoznal uprimnu sustrast vsetkym. 😟 😟 co uz vybrala si lepsie cesty…aj ked mala ostat len na tych nasich 😠 😠

    #69616
    kuzelinko
    Účastník (Participant)

    asi BOH zistil ze je to skvela baba a aby sa presvedcil tak ju povolal k sebe. JE to nespravodlive a sebecke ☹️ ☹️

    #69617
    Zuzik
    Účastník (Participant)

    Bůh si k sobě ty nejlepší bere vždy nejdřív. Je mi líto, že to tak dopadlo. Upřímnou soustrast rodině. 😠

    #69618
    vampirelady
    Účastník (Participant)

    😠 😠 😠 hrozna sprava….je mi to velmi luto….kde bol ten uzasny boh ktorym sa vsetci ohanaju?kde je spravodlivost tohto sveta?….zbohom…zelam ti pokojnu nebesku jazdu…nezabudaj…lebo ani my nezabudneme…

    #69619
    andoo
    Účastník (Participant)

    V noci som mal sen..

    Boli sme cela partia a sedeli sme v nejakom altanku. Bola tam amazonka, martiner, heavy, kxbibo,kuky sani a vierka a ostatny ale tych si pamatam uz len matne.

    Vsetci sme smutili a pytali sa preco?

    NO zrazu si prisadla gipsy k nam.. vsetci sme nechapali a vyvalovali oci. vravela ze to bol len zart..Avsak potom som sa zobudil a vratil sa do reality..

    A aj ked na vsetky predpovede,vestenia apodobne nevrim.. Verim ze v tomto sne sa bola so mnou gipsy rozlucit..

    Dakujem slavka. a neboj, nezabudnem…

    #69620
    kacatko
    Účastník (Participant)

    som rada ze si skrizila moju cestu zivotom…

    tesila som sa na kazde jedno stretnutie s Tebou a Tvojim Miskom..

    otvorila si vo mne dvere , ktore som stale zatvarala na viacej a viacej zamkov…

    za vsetko Ti patri odomna velke „dakujem“

    Tí ludia co Ta poznali maju velke stastie..

    Misko mal pri sebe kazdu noc anjela.. Teba..

    budem sa za Teba modlit .. nezabudnem.. gipsynka vsetko dobre do noveho života 😘 😘 😘

    #69621
    pogicko
    Účastník (Participant)

    nietio co dodat 😠

    ale i tak si riadna borkyna do motoriek 😉

    #69622
    charym
    Účastník (Participant)

    😟 😠 😠 😠 …

    #69623
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    nechce sa mi tomu verit mali sme sa stretnut nechce sa mi verit ze gipsinku už nespoznam 😠 😠 😠 urpimnu sustrast 😠 nezabudnem na teba

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 106 až 120 (z celkového počtu 134 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri