Connect with us

Spravodajstvo

Honda opäť nechýbala na majstrovstvách Česko-Slovenska v cyklistike

Publikovaný

on

Stáva sa už pomaly tradíciou, že Honda Slovensko aktívne podporuje najväčšie cyklistické podujatia na Slovensku, účasťou svojich motocyklov.

Podobne aj v tomto roku, 11 motocyklov Honda sprevádzalo cyklistický konvoj na majstrovstvách Česko-Slovenska, ktoré sa uskutočnili 27.-30. júna 2019 v Trnave, v tomto roku aj s účasťou slovenskej cyklistickej ikony Petra Sagana.

Motocykle Honda v konvoji sedlali komisári z Čiech aj Slovenska, technická podpora či oficiálny kameraman a fotograf. Viezť motocykel v cyklistickom konvoji je veľkou výzvou aj pre skúseného motorkára. Nielenže sa musí pohybovať opatrne aby neohrozil samotných cyklistov, ale často musí okamžite reagovať na nečakané situácie, najmä tak, aby nikomu neprekážal. Často sa musí rýchlo stratiť, alebo naopak objaviť tam, kde je ho potreba. Aj preto je dôležité, aby motocykle boli dostatočne výkonné, ale zároveň obratné, no a modely Honda Africa Twin opäť potvrdili, že na tento typ podujatí výborne hodia. V konvoji okrem “Afrík” boli aj X-ADV, CB500X a CB650R.  


Tlačová správa

Honda opäť nechýbala na majstrovstvách Česko-Slovenska v cyklistike

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri