Connect with us

Spravodajstvo

HS MOTO STORE Bratislava – ukážkový showroom

Publikovaný

on

Možno už niektorí z vás postrehli, že v Bratislave na výpadovke na Komárno na ul. Svornosti 41 vznikla nová predajňa s motopríslušenstvom. Neodpustili sme si návštevu a konečne vám prinášame pohľad do predajne. Prekvapením bolo, že za pultom sme našli slovenského okruhového pilota Rada Dulíka. Rada ste inak mohli vidieť aj na MS Endurance na SVK ringu v pretekárskom tíme Maco Racing 2. Rado má za sebou titul majstra SR v triede Superbike a mohli ste ho vidieť i v seriáli Alpe Adria Cup ale i mnoho ďalších. Mňa vždy poteší, že v motorkárskej firme pracuje a obsluhuje motorkár a navyše skúsený pilot. Viem, že takýto človek vám v oblasti výbavy a výstroja v smere bezpečnosti poradí skutočne odborne.

Takže motorkár, pretekár a fajn chlapík. Rado, kde sa tu toto všetko zrazu vzalo?

Foto
Rado Dulík:
„Myslím, že každý by mal mať šancu v živote robiť to, čo ho baví, preto sme sa rozhodli ísť touto cestou. V okruhovom športe a vôbec v motorkách sme doma, prečo to teda nevyužiť a neurobiť skutočne štýlovú predajňu a zároveň popri tom sa venovať i inému sortimentu. Logicky sme k závodnému sortimentu priradili i veci pre turistické, nahé motorky, ale i výbavu na jazdenie v meste, či už na skúter, alebo motorku.”

Motomagazín: Táto predajňa vyzerá ako výkladná skriňa zn. REVIT, je skutočne štýlová a zároveň priestranná a veľmi decentná. Aký typ motorkárov je tu vítaný?

Foto
Rado Dulík: „Jednou z našich nosných značiek je REVIT. Dokonca sme boli výrobnom závode, kde sme sa nechali inšpirovať fabrickou predajňou a to nielen po stránke dizajnovej, ale i priestorovým tematickým zadelením. Rozloženie tovaru v tmavej predajni a potom vsadený dôraz na jeho nasvietenie vytvára a oslovuje zákazníka najlepšie. Tak to bolo u nich, takto to je tu. Máme tu kútik s kombinézami na okruh, turistický blok pre diaľkových turistov, oblečenie pre motorkárov do mesta a nesmie chýbať populárny cafe racer / scrambler.”

Motomagazín: REVIT je TOP značka na trhu, ale aj trochu viac stojí.

Foto
Rado Dulík: „Áno REVIT je pojem a špičková značka. Prednosťou výrobkov je použitý kvalitný materiál a jeho prepracovanie, design a samozrejme inovácia. REVIT je projektovaný a následne testovaný v extrémnych podmienkach a to platí pre celý sortiment. Fabrika je veľmi ústretová, dodacie lehoty sú úplne super, dobre sa nám s nimi spolupracuje.Chceme ponúknuť kvalitnú značku, kde dokážeme uspokojiť aj najnáročnejších zákazníkov.”

Motomagazín: Vidím na stenách množstvo doplnkového tovaru na motorky.

Foto

Rado Dulík: „Áno máme tu množstvo potrebného príslušenstva nielen na okruhové, ale i bežné
motorky. Medzi ďalšie nosné značky patrí PUIG, SHOEI a LIGHTECH. PUIG je španielsky výrobca plexiskiel na všetky typy motocyklov ako aj rôznych doplnkov a príslušenstva (padáky, padacie rámy, deflektory, blatníky, smerovky…) SHOEI japonský výrobca prilieb sa vyznačuje tou najvyššou kvalitou. Skladom máme väčšinu tohtoročnej produkcie už si treba len vybrať J. Lightech je taliansky výrobca doplnkov na moto v tej najvyššej kvalite a prepracovaní. Ďalej u nás nájdete aj produkty od PP TUNING, MOTUL, YUASA, SBS, D.I.D., BREMBO racing, CAPIT, ALPINESTARS, CHIARAVALLI, RK… A samozrejme máme v ponuke chrbtové, hrudné a ostatné chrániče od firmy ZANDONA, ktorú používajú aj jazdci v MotoGP a WSBK.”

FotoFotoFoto

Motomagazín: ako je to potom s prípadnou montážou všetkých týchto doplnov?

Foto
Rado Dulík: „Ak treba nejakú drobnú inštaláciu páčiek, plexiskiel a pod. to spravíme priamo tu na predajni, Pokiaľ treba nejaký väčší servisný zásah máme k dispozícii špičkovo vybavený servis našej sesterskej firmy HS MOTO RACING. Ponúkame kompletné poradenstvo a servis čo sa týka podvozkov a úpravu výkonu motocyklov. Značky ako ÖHLINS, AKRAPOVIČ, POWERCOMANDER, TRANSLOGIC … netreba predstavovať. Všetok tento servis vám vieme ponúknuť u nás na predajni.” Viac info nájdete v ďalšom vydaní.

Aký na nás zanechala predajňa dojem? Musím sa priznať, že sa im to vydarilo doslova na jednotku. Mal som pocit, že som v luxusnom motobutiku niekde v Miláne. Plocha o rozmere 220 m2 umožnila priestranné rozloženie tovaru, Revitu tu majú plné vešiaky a aj viaceré čísla skoro zo všetkých modelov či farebné modifikácie. Ďakujem Radovi za rozhovor a prajeme veľa spokojných zákazníkov.

HS MOTO STORE s.r.o.
Svornosti 41, Bratislava
E-mail:
info@hsmotostore.sk
FB: HS moto store, Tel.: 0911 313 959
www.hsmotostore.sk

Autor: Vlado Brniak

Ukážkový showroom – HS MOTO STORE v BL – článok hľadajte v MMA 9/17

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri