Connect with us

Spravodajstvo

Každý zákazník je pre nás príbeh…

Publikovaný

on

Každý kto sa pohybuje v motobiznise vie, že predávať motorky či skútre na Slovensku nie je len tak. A každý vie, že toto treba robiť srdcom, napríklad tak ako to robí Palo Gallo s manželkou Elenou. A nie len oni, aj ich dvaja synovia Martin a Lukáš, tu pravidelne pomáhajú. Rokom  tvrdej práce vlastne predchádzalo nenápadné pretekanie s kamarátmi na skútroch (od 2004) z ktorých sa neskôr stali medzinárodné majstrovstvá SR. Stroje na takýto preteky vyžadujú tunig, opravy, úpravy skútrov a hlavne veľa znalostí, bez ktorých to nejde. Prečo ich teda nevyužiť v štýle „čo ma baví a viem, nech ma ja živý“. Stalo sa a od roku 2009 táto spoločnosť pod komerčným názvom SRS (Scooter Racing Shop) robí to, čo vie, a čo ich skutočne baví.

Hovorí Palo Gallo:
„Áno, ten začiatok bol presne taký, a doviedol nás k tomu, čo robíme dnes. Tento posledný priestor na Borekovej ulici nám vyhovuje asi najviac hneď z viacerých dôvodov. Predmetom našej práce nie je len predaj a servis skútrov. Priamo u nás ponúkame prefinancovanie skútrov, teda leasing alebo spotrebný úver, zákonné i havarijné poistenie, školu jazdy, požičovňu skútrov, poradenstvo, ľahký – komerčný tuning, opravy i generálne opravy motorov. Mimo sezóny realizujeme aj veľké opravy skútrov, lakovnícke práce zabezpečujeme subdodávateľom. Čo sa týka ochrany skútrov, nájdete u nás službu DATATAG a tiež inštalujeme samohasiaci systém pre skútre Proteng.
V duchu všetko na jednom mieste potom od nás zákazník aj jeho skúter vyrazí s plnou výbavou, teda máme na predajni množstvo príslušenstva, spotrebných, ale i náhradných dielov. Prilby, bundy, rukavice, čižmy, termoprádlo skladom i na objednávku ponúkame vo veľmi priaznivých cenách a hlavne vieme čo zákazník potrebuje a nenútime mu zbytočne predražené, ale skôr praktické a účelové veci za rozumné ceny. Pre nás totižto každý zákazník, ktorý sa objaví medzi dverami predstavuje určitý príbeh a my sme tu nato, aby sme ten príbeh dokreslili k jeho spokojnosti, pokiaľ je to v našich možnostiach“.

O kurze jazdy na skútroch opäť Palo:
„Vodičské oprávnenie typu B pred pár rokmi vložilo množstvu vodičov áut do rúk namiesto volantu riadidlá skútra. Sú to aj ľudia, ktorí možno nikdy ani nesedeli na skútri a myslia si, že skúter je hračka. A zrazu narazia a to doslova. Dnešná 125-tka v pohode vyvinie rýchlosť aj 120 km/h, čo už hračka nie je a preto sa nových zákazníkov pýtame, či už majú skúsenosť s jazdou v jednej stope. Hrdinovia sa nepriznajú ale je množstvo ľudí a nemusí to byť iba náš zákazník, ktorých vieme naučiť mnoho potrebných vecí  pri riadení skútra. Kurz prevádzame v troch výkonnostných úrovniach pritom ten prvý býva vždy na cvičisku. Potom ideme do premávky a tretia úroveň zahŕňa napríklad zvládanie krízových situácii, či jazdu so spolujazdcom a podobne. Kurz spravidla prebieha 2 x do mesiaca“.

Požičovňa skútrov i v hoteloch
Palo: „Bratislava je zaujímavá pre požičovňu skútrov z viacero dôvodov, jednak z turistického a potom z praktického dôvodu. Preto so spriaznenou firmou prevádzkujeme požičovňu skútrov vo vybraných hoteloch v BA, ale i priamo tu u nás. Možno budeš prekvapený, ale nemáme ani moc „jednodňových“ klientov ale skôr sezónnych, ktorí si skúter požičajú na mesiac či dva. Cena a dlhodobé požičanie je individuálna podľa typu skútra doby požičania“. 

Ďakujeme za rozhovor.

Známe webové stránky WWW.SKUTREBA.SK, či WWW.SCOOTER-RACING.SK  patria práve tejto spoločnosti a kamenná predajňa so servisom je od leta 2016 presťahovaná na ul. Borekova 10, neďaleko cesty smerom na Komárno, len kúsok za bratislavským Harleyom. Tento priestor priniesol pre zákazníka množstvo benefitov – jednoduchý prístup s parkovaním, väčšie servisné i obchodné priestory, ale aj lepšie možnosti na testovanie skútrov, či nesmelé zoznamovanie sa s novým strojom v bezpečnom prostredí dvora.

Autorizovaný predaj a servis skútrov značiek: SYM, KEEWAY, Benelli, QUADRO, Adiva + na objednávku celú skupinu Piaggio Group (Aprilia, Vespa, Gilera, Piaggio).

Predajňu SRS (Scooter Racing Shop) WWW.skutreBA.SK hľadajte v Bratislave na ul. Borekova 10.
ATTS s.r.o., tel.: 0905 666 900, e-mail:
info@skutreba.sk

SkutreBA.sk na novom a lepšom – album k článku Motomagazín 4/17

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri