Connect with us

Spravodajstvo

Koncepty motocyklov Honda na 44. ročníku Tokyo Motor Show 2015

Publikovaný

on

Originálne produkty mobility od spoločnosti Honda v rámci konceptu The Power of Dreams

Spoločnosť Honda Motor Co., Ltd. predstavila sériové a koncepčné modely, ako aj iné novinky, ktoré odprezentuje na 44. ročníku Tokyo Motor Show 2015. (dni pre verejnosť: 30. október – 8. november 2015). Pod globálnym sloganom značky – The Power of Dreams (Sila snov) – predstaví Honda širokú škálu exponátov vrátane inovačných produktov mobility užitočných v každodennom živote ľudí, ako aj rad motocyklov, na vrchole ktorých sú pretekárske stroje zamerané na špičkový jazdný výkon. Medzi vystavenými exponátmi sa nachádza niekoľko inovačných motocyklových konceptov:

FotoKoncept odľahčeného superšportového modelu – Tento koncept superšportového modelu ďalšej generácie navrhnutý podľa myšlienky „silná prítomnosť“ má vzhľad so zmyslom pre rýchlosť. Kombinácia použitých materiálov a ostrých hrán dotvára agresívny vzhľad. Okrem toho sa jeho krása a pútavý tvar podčiarkujú dizajnom s nízko kontrastnou matnou, čiernou grafikou.    

 

 

 

NEOWING – jedinečná trojkolka, ktorá ponúka pocit a športovú jazdu veľkého motocykla, pričom Fotomá vynikajúcu stabilitu pri nízkych rýchlostiach. Toto vozidlo je vybavené hybridným systémom, ktorý spája 4-valcový horizontálny motor typu boxer a elektrické motory na vytváranie krútiaceho momentu, dostatočného pre silnú akceleráciu. Tento model je vybavený originálnym spájacím mechanizmom predných kolies značky Honda a predstavuje nové hodnoty pokročilého dizajnu, ktorým sa zdôrazňuje mechanická fascinácia dvojkolesového motocyklového modelu.      

 

 

FotoKoncept EV-Cub: Model na dochádzanie na krátke vzdialenosti, ktorý sa riadi heslom „jednoduchý a hospodárny motocykel“, čo je cieľom značky Honda už od vytvorenia prvej generácie modelu Super Cub. Vďaka umiestneniu batérie v strednej spodnej časti motocykla, je možné ju ľahko pripevniť a odobrať. Jednoduchosť jazdy bola okrem toho dosiahnutá koncentráciou hmotnosti a znížením ťažiska. V súvislosti s jednoduchosťou používania kdekoľvek, bola samotná batéria navrhnutá ako vymeniteľná a nabíjateľná pomocou štandardnej domácej zásuvky.    

 

Tlačová správa Honda

Koncepty motocyklov na 44. ročníku Tokyo Motor Show 2015

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri