Connect with us

Spravodajstvo

KTM 2019 – online EICMA Miláno

Publikovaný

on

KTM 2019 – online EICMA Miláno
V stánku KTM dominujú na výstave EICMA štyri modely strednej triedy: KTM 790 Adventure, KTM 790 Adventure R, KTM 690 Enduro R a KTM 690 SMC R. Množstvo zvyšných, aktuálnych modelov prešlo rôznymi drobnými inováciami.

 KTM 790 Adventure,
je mašina pre priaznivcom cestovného endura, ktorá má vyriešiť každý terén bez ohľadu na jeho povrch. Vysoký výkon, množstvo elektronických asistentov, plne farebný TFT 5“ displej, vpredu 21“ a vzadu 18“ koleso, ktoré sú poháňané svalovcom LC8c (799 ccm) o výkone 95 koní. Akčný rádius vďaka úspornému motoru sa vyšplhá až na 450 km. Motorka má tri režimy jazdy – Street, Offroad, Rain, dá sa zvoliť ešte aj Rally. Nechýba pripojenie motocykla na smartfón pomocou KTM MY Ride.

 KTM 790 Adventure R
Teda verzia Rally, ktorá je doladená na extrémne použitie v štýle Rally Dakar. Na jeho projekcii sa podieľalo i štúdio KISKA. Znížená hmotnosť, presná kontrola ovládania, ale i držiaky  na prenos batožiny.  Na každom konci je plne nastaviteľné pruženie so zdvihom 240 mm. Všetko je pripravené pre extrémne použitie.

Foto

 

KTM 690 Enduro R
Tento navrátený model je určený na kombináciu jazdy po asfalte s plynulým prechodom do terénu. Motor LC4 má dve vyvažovanie hriadele pre zníženie vibrácií a množstvo energie (74 koní)  sa vyšplhať aj na tie najextrémnejšie prekážky. Zároveň zostáva bezpečný pre jazdu po ceste. V ponuke má dva režimy jazdy Street a Offroad a samozrejme trakčnú kontrolu. Úplne nový podvozok, nádrž 13,5 litra, vzadu 18“, vpredu 21“ ráf kolesa majú obuté na Mitas E07.  

KTM 690 SMC R
Ľahká, agilná, jednovalcová mašinka s najnovšou generáciou motora LC4 s výkonom 74 k. V ponuke bude i 35 kW verzia. Motor má dva režimy jazdy Street a Sport s asistenciu brzdenia režimu Supermoto ABS. Nová ergonómia, vylepšené sedadlo, ktoré je znížené o 40 mm, umožňuje agresívnu a zároveň bezpečnú jazdu na tratiach supermota. Vpredu je plne nastaviteľná obrátená vidlica s priemerom 48 mm. Brzdy Brembo, pneumatiky Bridgestone S21.

Foto

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri