Connect with us

Spravodajstvo

Lynx v roku 2019 s väčším počtom modelov a novou podvozkovou platformou

Publikovaný

on

● Nový crossover Xterrain s plošinou Radien

● Znovuzrodené modely 49 Ranger a Xtrim SC predstavujú novú plošinu Radien-X

● Motor Rotax 600R E-TEC je voliteľnou možnosťou pre modely Xterrain, Rave RE a 49 Ranger

● Zadné zavesenie EasyRide na modeloch Commander  

Spoločnosť BRP (TSX:DOO) predstavila svoj produktový rad snežných skútrov Lynx na rok 2019. Sľubuje neuveriteľný zážitok z jazdy vďaka novej plošine Radien-X, novému crossoveru Xterrain, zadnému zaveseniu EasyRide a motoru Rotax 600R E-TEC. Nové modely boli predstavené na stretnutí u predajcu v meste Hemavan vo Švédsku.    


Neprekonateľný crossover na náročné dobrodružstvo 

Spoločnosť BRP rozširuje ponuku v segmente crossoverov predstavením úplne nového modelu Lynx Xterrain. Spájajú sa v ňom vlastnosti športového skútra s jedinečnými funkciami pre dobrodružstvo a silným výkonom v hlbokom snehu. „Lynx Xterrain je plnokrvný pretekársky snežný skúter v tele stroja určeného pre hlboký sneh. Bol špeciálne navrhnutý pre náročných dobrodruhov, ktorí neprestajne hľadajú dobrodružstvo v arktických podmienkach,“ hovorí Valto Ristimella, obchodný riaditeľ, BRP Scandinavia.   Modely Xterrain sú k dispozícii s motorom Rotax 850 E-TEC a s novinkou Rotax 600R E-TEC. Motor Rotax 600R E-TEC bol navrhnutý tak, aby nadchol jazdcov rýchlou reakciou páčky plynu a vysokým pomerom výkonu k hmotnosti. Ponúka sa tiež v modeloch 2019 Lynx Rave a 49 Ranger pre rok 2019.  


Nová plošina Radien-X

Nová plošina Radien-X teraz aj na populárnych modeloch Lynx 49 Ranger a Xtrim SC, vďaka čomu sa ich prispôsobiteľnosť, ovládanie a pohodlie dostávajú na úplne novú úroveň. „Od svojho predstavenia v roku 2010 je model Lynx 49 Ranger jedným z najobľúbenejších snežných skútrov v severských krajinách. Počas rokov sme zozbierali množstvo názorov zákazníkov a teraz sme ich zapracovali do úplne nových modelov 49 Ranger,“ hovorí Valto Ristimella.  


Zadné zavesenie EasyRide 

Inovácie značky Lynx v kategórii skútrov so širokým pásom pokračujú predstavením zavesenia EasyRide používaného pre modely Commander. Úplne nové zadné zavesenie zlepšuje trakciu a pohodlie jazdca na snežnom skútri so širokým pásom. Jednoduchá konštrukcia zavesenia, vďaka ktorej je o 10 kg ľahšie ako jeho predchodca, zlepšujú spolu s nízkym uhlom nábehu schopnosti skútra pri jazde v hlbokom snehu. Kĺbový zadný koniec zavesenia EasyRide sa automaticky nastavuje pri zrýchľovaní, ťahaní alebo cúvaní, čím zabezpečuje optimálny výkon v každej situácii.  


 Luxusný super široký pás

Model 69 Ranger Snow Cruiser je novinkou v kategórii snežných skútrov so super širokým pásom. Poháňaný motorom Rotax 900 ACE a vybavený 2-miestnym vyhrievaným sedadlom, elektronicky ovládaným zadným zavesením a pásom s hrotmi so šírkou 600 mm ponúka tento snežný skúter jedinečný komfort v danej kategórii. „U nás v značke Lynx máme blízko k našim zákazníkom. Zažívame tie isté podmienky ako oni, pretože sme fanatici v navrhovaní snežných skútrov, ktoré nám umožňujú zvládnuť tieto podmienky, nech sú akokoľvek extrémne. Ponuka modelov Lynx na rok 2019 je skvelým dôkazom tejto filozofie,“ zakončuje Valto Ristimella.  


Tlačová správa BRP

Lynx v roku 2019 s väčším počtom modelov a novou podvozkovou platformo

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri