Connect with us

Spravodajstvo

MP Korado Supermaxi 50 EFI – moped je späť!

Publikovaný

on

Počas minulotýždňovej výstavy Motosalon v Brne sme objavili jednu nenápadnú premiéru, ktorá vracia na trh kedysi mimoriadne obľúbený moped. Modely ako Babetta a neskôr Manet Korado boli dlhé roky praktickým a nenáročným vozidlom, ktoré v mnohých prípadoch bolo zároveň aj prvou „motorkou“ pre začínajúcich jazdcov.

Dostupná cena, nízke prevádzkové náklady a ľahké ovládanie doslova predurčovali mopedy na každodenné presuny. Presne v tomto duchu prichádza aj novinka MP Korado Supermaxi 50 EFI, no na rozdiel od spomínanej dvojice je nový moped poháňaný štvortaktným motorom a nechýba elektrické vstrekovanie paliva. Vďaka tomu motor spĺňa emisnú normu Euro 4 a môže sa pochváliť aj vynikajúcou spotrebou paliva, ktorá je len 1,3 l/100km. Naviac nechýba praktický elektroštartér, ktorý ešte viac uľahčí manipuláciu s mopedom.

Viac o novom mopede MP Korado Supermaxi 50 EFI, ktorý bude čoskoro dostupný aj na slovenskom trhu sa dozviete na www.mpkorado.cz

MP Korado Supermaxi 50 EFI – moped je späť!

1 komentár

1 komentár

  1. Ladislav

    4. decembra 2020 at 7:44

    Dobrý deň. Kedy a kde budú dostupné zákazníkom? Cena dvoj sedadlového Koráda? Znesie motor tento benzín 95 /10 % toho humusu čo pridávajú do benzínu? Vraj majú problémy nové autá značky Peugeot a Citroën.

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri