Connect with us

Spravodajstvo

Nová predajňa motopríslušenstva na Kysuciach

Publikovaný

on

Doposiaľ sa nejakým spôsobom Kysuckému Novému Mestu motopredajne  vyhýbali, ale v minulom roku sa konečne zlomilo aj toto a skoro v centre mesta vznikla nová predajňa s korenistým názvom PepperBoxbikers. Pred pár dňami sme predajňu navštívili a aj keď predajňa zvonku vyzerá skromne, zvnútra sme boli prekvapení jej štýlovosťou a dizajnom. Všetko „spáchali“ ako svoju vášeň manželia, motorkári Rasťo a Heňa Chmelárovci. 

Vôňa kože, textilu a motoriek…
Výborná atmosféra podtrhnutá muzikou, skvelý nápaditý dizajn predajne, chlapík za pultom s úprimnými očami – to je prvý dojem. A potom detaily, akoby to bola galéria a nie predajňa – obslužný pult  na sudoch od oleja, tovar visiaci na europaletách a uložený na drevených regáloch, Honda CX500 z rokov 80-tych v strede kvôli skúšobnému posedu pri nákupe oblečenia. Toľko úsilia skôr vidíme v bikekafé ako v predajni a to je vec, ktorá sa určite pri návšteve predajne počíta.

Svetové značky v ponuke
Predajňa zatiaľ nedisponuje náhradnými dielmi, či príslušenstvom k motocyklom. V tejto chvíli je plne orientovaná na výbavu a výstroj posádky motocykla. V dostatočnom množstve tú nájdete textilné, kožené bundy, turistické komplety, veľké zastúpenie tu majú vyhľadávané motorifle, termoprádlo, rukavice, prilby, okuliare a v neposlednom rade i lifestyle motorkárske oblečenie svetových značiek akými sú: HELD, HJC, REDLINE OUTLAST, CABERG, MACNA, CRAVE, KNOX, TRILOBITE a mnoho ďalších značiek.

E-SHOP samozrejmosťou  http://eshop.pepperboxbikers.sk/index.php?route=common/home)
Pri nákupe nad 100 Eur doprava zdarma je výborná ponuka. To pre tých ktorí radi nakupujú z obývačky a vedia čo chcú. E-shop zahŕňa nepreberné množstvo tovaru a v čase keď sme písali túto reportáž e-shop ponúkal množstvo cenovo výhodných akcií.

Návšteva sa oplatí tak či tak
Pokiaľ ste sa rozhodli, že si tu zájdete, či za tovarom alebo len tak zo zvedavosti, budete príjemne prekvapení, presne tak ako sa to stalo aj nám. Za redakciu prajeme skvelú sezónu, ešte plnšie police tovaru a spokojných návštevníkov.

PepperBoxbikers
Nivalis s.r.o., Ul. 1. Mája 33
024 01 Kysucké Nové Mesto
Mobil: +421 908 901 330, e-mail: obchod@pepperboxbikers.sk

www.pepperboxbikers.sk

Nová predajňa moto-príslušenstva na Kysuciach

Advertisement

1 komentár

1 komentár

  1. VladiB

    7. apríla 2015 at 14:15

    AIR – je priamo v Kys. N. Meste…

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri