Connect with us

Spravodajstvo

Nové limitované edície modelu CFMOTO Gladiator X1000 V-Twin EPS

Publikovaný

on

S prichádzajúcou jesennou sezónou sme pre našich zákazníkov pripravili jedinečnú predajnú akciu na náš TOP model CFMOTO Gladiator X1000 V-Twin EPS.

Už tak skvele vyvážený stroj sme vyšperkovali tým najlepším, čo možno každej štvorkolke dodať – špičkovým podvozkom. A keď píšeme špičkovým, tak jedeným z tých úplne TOP. Od kanadskej firmy ELKA Suspension, ktorá má s tlmičmi na stroje CFMOTO dlhoročné skúsenosti. Pripravili sme úplne jedinečnú limitovanú edíciu 30 kusov špičkovo vybavenej najpredávanejšej dvojvalcovej štvorkolky na trhu.  

Predstavujeme vám CFMOTO Gladiator X1000 V-Twin EPS v exkluzívnej 30-kusovej ELKA LIMITED EDITION! Prečo limitovaná edícia 30 ks? Pretože CFMOTO tento rok oslavuje 30. výročie založenia a firma Journeyman, ktorá je autorizovaným distribútorom pre Českú a Slovenskú republiku opäť patrí do TOP 10 distribútorov a je hodnotená ako jeden z najlepších importérov CFMOTO na svete!    

Model CFMOTO Gladiator X1000 ELKA LIMITED EDITION je dostupný v dvoch verziách: Prvá je povedzme „ekonomická“ – Gladiator X1000 ELKA LIMITED EDITION – kde sú navyše oproti bežnému modelu Gladiator X1000 špičkové tlmiče ELKA Stage 3 a nové bočné lemy.

Cena tejto verzie je 11 490 Eur vr. DPH    

A potom je tu neskutočne vybavená verzia Gladiator X1000 ELKA LIMITED EDITION MAX, ktorá je vybavená špičkovými tlmičmi ELKA Stage 3, novým bočným lemovaním, masívnym predným i zadným off-road rámom, kompletnou ochranou podvozku a ramien zo 4 mm hliníka a dokonale pasujúcimi prednými a zadnými kuframi CFMOTO X10 a X8.

Cena tejto verzie je 12 490 Eur vr. DPH    

Je jasné, že obe verzie sú pre zákazníka cenovo zásadne zvýhodňované – pri nákupe Gladiator X1000 ELKA LIMITED EDITION má zákazník úsporu 17 000 CZK, pri nákupe Gladiator X1000 ELKA LIMITED EDITION MAX potom úsporu 25 235CZK !!!    

Všetky ďalšie informácie, technika a výbava sú na webe – viď odkazy:

Verzia ELEM: https://journeyman.cz/atv-a-quad-ctyrkolky/sportovni-ctyrkolky/gladiator-x1000-elka-edition-max

Verzia ELE: https://journeyman.cz/atv-a-quad-ctyrkolky/sportovni-ctyrkolky/gladiator-x1000-elka-edition    


Tlačová správa Journeyman.cz 

Nové limitované edície modelu CFMOTO Gladiator X1000 V-Twin EPS

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri