Connect with us

Spravodajstvo

Penalizácie zamiešali poradím Trophy tímov

Publikovaný

on

  Včerajší (9. 9. 2015) tretí súťažný deň na tohtoročnej 6-dňovej v Košiciach výrazne zamiešal priebežným poradím. Okrem náročnej trate, ktorá priniesla viacero zranení sa najväčšou mierou o divoké výsledky postarali penalizácie a viacero favorizovaných tímov prakticky stratilo šance na top umiestnenie.  

Penalizácie za minutie jedného kontrolného bodu dostalo včera až osem top jazdcov. Medzi postihnutými sú až traja Francúzi (Francúzky tím sa vďaka tomu beznádejne prepadol na posledné miesto), dvaja Španieli, Američan Taylor Robert, David Knight z Anglicka a Manuel Monni z Talianska. Problémom sa včera vyhli Austrálčania, ktorí sú suverénne na prvom mieste s viac ako 12-minútovým náskokom pred druhými Talianmi a na tretie miesto sa posunuli Fíni. Smolu mali včera Američania, ktoí okrem penalizácie Roberta prišli aj o svojho najrýchlejšieho jazdca Kailuba Rusella. Včerajšie penalizácie výrazne posunuli dopredu aj slovenský Trophy tím , ktorý sa posunul už na 7. miesto priebežného poradia. Výrazne dopredu sa posunuli aj Česi, ktorí poskočili na 5. miesto a majú reálnu šancu posunúť sa ešte vyššie.  

Juniorská trofej včera také zemetrasenie nezažila a na prvom mieste sú stále Austrálčania pred druhými Švédmi a na treťom mieste je tím USA. Žiaľ včera zaznamenal citeľnú stratu náš juniorský tím, ktorému sa zranil výborne jazdiaci Michal Novocký a zo súťaže musel odstúpiť  

klubovej súťaži naopak výborné výkony naďalej podáva Thomas Hostinský, ktorý bol včera opäť najrýchlejším klubovým jazdcom na trati.  

Súčasťou článku je aj veľká fotogaléria, ktorej autorom je Radek Lavička

Števo Svitko je momentálne našim najlepším jazdcom a v priebežnom poradí mu patrí 44. priečka (foto: Radek Lavička)

Penalizácie zamiešali poradím Trophy tímov

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri