Connect with us

Spravodajstvo

PEUGEOT SCOOTERS – konečne slovenské zastúpenie v SR

Publikovaný

on

Vysvetľovať niekomu, že Peugeot produkuje i skútre by bolo asi smiešne, pretože je to historicky jedna z prvých značiek skútrov, ktoré sa v SR predávali. Značka, ktorá má štýl, tradíciu, kvalitu a aj sortiment, žiaľ za posledné roky zaznamenala v SR prepad predaja. Podľa oficiálnych štatistík sa ich v SR roku 2016 predalo 58, v roku 2017 spolu 42 a dokonca v roku 2018 iba 38 kusov.

Čas na zmenu – nové zastúpenie v SR!?
Zatiaľ čo iné značky s menšou tradíciou, či menom v SR predávajú doslova po stovkách, Peugeot zastagnoval, pričom zákazníci by boli. Veď si len pozrite Bratislavu, kde ľudia stoja hodiny v autách v denných zápchach a to sa vôbec netýka iba Bratislavy, ale i všetkých väčších miest u nás.

Spoločnosť AUTO DIŠKANEC s.r.o.,

…ako jeden z pôvodných dealerov pred mesiacom prebral zastúpenie PEUGEOT Scooters pre Slovensko a rysuje sa tu nová platforma, aby sa Peugeot Scooters vrátil späť na slovenské cesty. Táto spoločnosť sa venuje predovšetkým servisu áut, ale dispozícia priestoru aj personálna, umožňuje mať v ponuke a servisovať i skútre i elektrické bicykle, teda produkty, ktoré sú u nás v kurze. Hovoríme so zástupcom spoločnosti Dávidom Diškancom:

Foto

Motomagazín: Pre Peugeot Scooters prišiel čas na zmenu. Prečo práve vy?
Dávid Diškanec: „Myslím, že za touto zmenou stojí hlavne český trh, na ktorom sa predaj stále zvyšuje. Český importér pre SR sa minulé roky staral o celý trh, teda o Slovákov aj Čechov, no musíme priznať, že pre Slovákov nezostal čas a priestor pre kvalitu, tá ostala u Čechov. Preto prišla zmena a podnet od Českej firmy, ktorá si nás zvolila za plnohodnotného zástupcu. Pomohla nám dispozícia našej firmy a čísla v predaji nových skútrov“.

Motomagazín: Znamená to teda, že skútre Peugeot budú lepšie dostupné a do inej roviny sa stavia spravovanie dealerstiev, vlastne celkový prístup k tejto značke?
Dávid Diškanec: „Vytvorili sme plán aby mal každý díler dostatočný počet skútrov na vlastnom sklade, predvádzacie vozidlo a v Bratislave bude externý sklad skútrov, ktoré budú k dispozícii do 24 hod. u ktoréhokoľvek dílera s čistopisom technického preukazu. Náš sklad je prepojený online a neustále aktualizovaný. Dúfam, že Peugeot sa stane žiadaná značka, cenovo dostupná a kvalitou sa vyrovnáme terajším lídrom, tak ako je momentálne nasmerovaná“.

Motomagazín: Viem, že sa čoskoro uvidíme budúci týždeň na výstave Motocykel  na bratislavskej Inchebe, ktoré modely skútrov budú ťahákmi a nosným programom pre slovenského zákazníka a v akých kubatúrach?
Dávid Diškanec: „Kubatúru zhrniem rýchlo, 125 ccm! Sú samozrejme dostupné aj 50 ccm v 2T a 4T ale cieľová skupina je ľuďom jasná. Našimi ťahúňmi sú jednoznačne model Django a Speed Fight 4. Výborné modely, ľudia si ich nesmierne chvália, čo ma teší. Nájdeme aj menej nápadné modely ako Tweet alebo Satelis ktoré oslovia zákazníka hlavne kvalitou a cenou vo svojej triede. Trojkolesový Metropolis RS je neprehliadnuteľný samec“.

Peugeot Django:

Foto

Motomagazín:  Máte v zálohe nejakú super novinku?
Dávid Diškanec: Na trh prichádzame s novinkou PULSION, plne digitálna prístrojová doska s možnosťou zrkadlenia vášho telefónu – SMS, Navi alebo údaje o jazde nie sú problém. Radi by sme rozšírili pôsobisko dílerov Peugeot a sme otvorení prijať nových predajcov tejto originálnej a kvalitnej značky.

5% ZĽAVA!!!
S KUPÓNOM, ktorý nájdete v Motomagazíne č.: 3/19: Kto príde s týmto vydaním časopisu do stánku Peugeot Scooters alebo priamo k dílerovi, automaticky dostáva 5 % zľavu na svoj nový skúter Peugeot. Táto akcia platí do konca MÁJA!

AUTO DIŠKANEC s.r.o., Žitná 5, Bratislava, MT: 0902 730 073 , www.autodiskanec.sk 

Článok pripravil: Vlado Brniak

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri