Connect with us

Spravodajstvo

Royal Enfield Bullet Beach Tracker

Publikovaný

on

Royal Enfield je pravdepodobne najstaršou existujúcou značkou motocyklov. Vyrába totiž neprestajne od roku 1901. Verím, že každý z nás sa s nejakým ich modelom stretol, či už osobne alebo na webe.

Okrem toho, že Enfield Bullet má zaujímavú ponuku motocyklov, častokrát sa stáva terčom úpravcov. Jedným z nich je aj Aseem Singh Pawar z indického Naí Dillí.Aseem stojí za dielňou označenou ako „inline_3“ a v rámci svojej práce pripravil upravenú verziu modelu EFI 500. Je to už jeho štvrtý upravený motocykel a všetky jeho modely sa doteraz niesli v duchu café racer. Beach Tracker je dobrodruh, ktorý na prvý pohľad evokuje Beach Boys a surfy. Na prestavbu oslovila Aseema priamo spoločnosť Royal Enfield, aby im pripravil model na akciu z názvom Ridermania 2016. Prestavba Aseemovi trvala 45 dní a na motocykli ostal pôvodný snáď iba rám a nádrž.

Zaujímavosťou tejto prerábky je použitie dreva na prednom svetlomete, čo je dosť netypické u motocyklov. Každopádne na prvý pohľad zaujmú pneumatiky s bielou bočnicou. Ak by ste ich hľadali, tak sú to pneumatiky Coker/Beck.

Advertisement

1 komentár

1 komentár

  1. JFK

    27. februára 2017 at 14:36

    Krásna prerábka…  👍

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri