Connect with us

Spravodajstvo

Ručne vyrobený skúter pre zberateľov: Vespa 946 Dragon

Publikovaný

on

Vespa je symbol talianskeho životného štýlu. Týmto modelom sa necháva inšpirovať mýtmi a tradíciami, aby vytvorila limitovanú edíciu Vespa 946 Dragon a doplnkovú bundu Dragon Varsity. Tento štýlový skúter, ktorý kombinuje dedičstvo a avantgardu, slávnostne uvádza na trh novú éru s cieľom osláviť Rok draka.

V rámci osláv lunárneho nového roku v Hong Kongu Vespa prezentovala svoj jedinečný taliansky šarm spojený so silou draka. Ten je symbolom prosperity a bezkonkurenčnej sily. Vespa 946 Dragon, limitovaná edícia je vytvorená v zlatej farbe. Zdobí ju žiarivý motív smaragdovo-zeleného draka, ktorý elegantne obklopuje kapotáž.

Táto odvážna Vespa 946 Dragon, vyrobená ručne v Taliansku s využitím najmodernejších technológií, predstavuje spojenie kultúry, inovácií a sofistikovanosti. Svojím dizajnom vyžaruje energiu a silu, čím oživuje legendárny duch značky.

V rámci osláv lunárneho nového roku Vespa tiež uvedie exkluzívnu bundu Dragon Varsity. Táto štýlová bunda odkazuje na ikonický štýl skútra a odzrkadľuje jeho bohatú históriu a nezameniteľný charakter.

Bundu vyrábajú z úpletu vlny a má rukávy z jemnej kože nappa, inšpirovaného dizajnom modelu Vespa 946 Dragon. Na nej sa nachádza motív draka v smaragdovo-zelenej farbe, spolu s potlačami a výšivkami na ľavom vrecku a chrbte. Predná časť bundy nesie ikonický monogram V (pre Vespa) a starodávne čínske príslovie.

Táto exkluzívna bunda z prvotriednych materiálov okrem luxusných detailov odzrkadľuje odvážny duch, ktorý je tak charakteristický pre Rok draka. Predstavenie tejto kolekcie spojené s Vespa 946 Dragon nám ponúka pohľad na štýl, ktorý prechádza cez éry, spája tradičné a hodnoty s modernou eleganciou. Vespa chce byť medzi skútrami špičkou a darí sa jej to.

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri