Connect with us

Podujatia

Sony Xperia Freestyle X-Night sa vráti 16. novembra 2013 do Košíc!

Publikovaný

on

Adrenalín s vôňou benzínu a revom motorov ovládne košickú Steel Arenu! Po trojročnej prestávke sa tak motokrosová šou Sony Xperia Freestyle X-Night vracia do haly,v ktorej si získala množstvo priaznivcov.

Organizátori oznámili, že podujatie prešpikovanými jazdcami absolútnej svetovej špičky, sa uskutoční v metropole východného Slovenska 16. novembra 2013 a v týchto dňoch už spustili aj predpredaj vstupeniek.

„V Bratislave sme sa stretli s veľkým záujmom, ale dobre si pamätáme na nezabudnuteľnú atmosféru, ktorú vytvorili skvelí diváci v Steel Arene v rokoch 2008, 2009 a 2010. Aj tieto spomienky zohrali rolu v našom rozhodovaní o ďalšom mieste akcie. Lákajú nás vrátiť sa do Košíc, ktoré sú známe svojou motoristickou vášňou, a znova im ponúknuť motokrosový adrenalín v jeho najčistejšej podobe,“ povedal na margo ďalšieho ročníka Sony Xperia Freestyle X-Night šéf organizačného tímu Jozef Murín.

Dva roky po sebe sa jazdilo a skákalo v aréne bratislavskeého Zimného štadióna Ondreja Nepelu. Naposledy vyhral súťaž španielsky rider Meikel Melero – uspel v konkurencii českého top-jazdca Libora Podmola, Nemca Hannesa Ackermana či nezabudnuteľného Japonca Daisuke Suzukiho.

V súčasnosti sa už naplno rozbehli rokovania s jazdcami, na zozname nebudú chýbať mená pretekárov, ktorí kraľujú svetovému freestyle motokrosu! Organizátori postupne potvrdia účasť známych mien zo stupňov víťazov podujatí ako sú X-Games či X-Fighters. „Môžem prisľúbiť, že taký nabitý zoznam riderov sme ešte na Slovensku nikdy nemali!“ tvrdí Jozef Murín a prezrádza, že jednou z prvých noviniek budú tzv. synchrónne jazdy, pri ktorých pretekári skáču naraz vedľa seba vo dvojiciach či trojiciach!

V tejto chvíli je už na www.ticketportal.sk [linka] spustený aj predpredaj vstupeniek. Vstupné je 19,90 Eur, organizátori ponúkajú rodinám a partiám nadšencov možnosť využiť zvýhodnený balíček Quattro pre 4-členné skupiny za 71,60 Eur.


Sony Xperia Freestyle X-Night

Kde: Steel Arena Košice
Kedy: 16. novembra 2013 o 20:00
Viac info: www.fmx.sk [linka] Janka

Sony Xperia Freestyle X-Night sa vráti 16. novembra 2013 do Košíc!

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri