Connect with us

Spravodajstvo

Tohtoročná sezóna disciplíny enduro a rely (EaR) vyvrcholí v Brezne

Publikovaný

on

V sobotu 12. 10. 2019 vyvrcholí v areáli BMT Brezno-Lúčky tohtoročný kalendár športových podujatí disciplíny EaR SMF a to medzinárodnými majstrovstvami v country crosse dvojíc. Po skončení zápolenia jazdcov na trati sa uskutoční i vyhlásenie EaR SMF za rok 2019 v jednotlivých kategóriách a triedach MM SR, Slovenského pohára a Pohára SMF v endure a country crosse. V rámci vyhlásenia sa bude dekorovať i v kategóriách Slovenského pohára Quad.

Súčasťou tohto záverečného podujatia disciplíny EaR SMF bude i regionálny pretek „Budovec Cup 2019“, ktorý taktiež ukončí 4-dielny seriál týchto regionálnych enduro podujatí v sezóne 2019.

Organizátorom sobotňajšieho podujatia nie je nikto iný ako skúsený BELKO MOTO TEAM pod vedením Petra Belka, ktorý v máji tohto roku zorganizoval i prestížne majstrovsvá Európy v Endure. Takže jazdci sa môžu tešiť na naozaj precízne pripravenú trať v okolí mesta Brezno.
Štart podujatia je v sobotu naplánovaný o 10:00 hod. Viac informácii k podujatiu ako i kompletný časový harmonogram nájdete vo zvláštnych ustanoveniach k podujatiu (ZU), ktoré sú zverejnené na webe SMF.
Záverečné vyhlásenie EaR SMF za rok 2019 sa uskutoční v budove areálu BMT Brezno-Lúčky so začiatkom o 18:00 hod. Tešíme sa na spoločné uzatvorenie „enduráckej“ sezóny 2019.

TLAČOVÁ SPRÁVA SMF č. 113/ 2019

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri