Connect with us

Spravodajstvo

Triumph ukázal nový Speed Triple S a RS

Publikovaný

on

Anglická značka svojich priaznivcov v posledných dvoch týždňoch pomaly pripravovala na príchod nových verzii naháča Speed Triple. Po sérii krátkych upútaviek Triumph konečne ukázal nové modely Speed Triple S RS v plnej kráse. Obe novinky svojimi parametrami posúvajú technické a výkonové parametre tohto modelu na novú úroveň. Verzia RS naviac ponúka top špecifikácie komponentov, ktoré znesú porovnanie s najlepšími športovými motocyklami na trhu.  


Výrazne inovovaný motor

Vo vnútri dnes už legendárneho trojvalca nájdete až 105 zmien a nových dielov. Výkon narástol až o 7% na hodnotu 150 k a krútiaci moment sa zvýšil o 4% a vrcholí na hranici 117 Nm. V prípade verzie RS sa už v sérii montuje špičkové výfukové potrubie Arrow.  


 Najmodernejšia technika

Po technickej stránke pribudlo množstvo inovácii a pôvodnú prístrojovku nahradil úplne nový 5 palcový TFT displej, ktorý sa dá prepnúť až do piatich rôznych jazdeckých režimov. Nová výkonnejšia jednotka IMU sa podieľa na optimalizovanom náklonovom ABS a trakčnej kontrole. V základnej výbave nechýba bezkľúčový štart tempomat. Viac komfortu a presnejšie ovládanie prináša inovovaný podvozok, ktorý na oboch verziách zdobia špičkové komponenty. V Triumphe mysleli aj na individuálne úpravy a už dnes je na oba modely k dispozícii viac ako 50 rôznych originálnych doplnkov.  

Triumph predstavil nový Speed Triple S a RS

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri