Connect with us

Spravodajstvo

Victory ukázala modely na rok 2014

Publikovaný

on

Americká značka Victory, ktorá najnovšie pôsobí aj na našom trhu v roku 2014 oslavuje 15-te výročie od začiatku výroby a pri tejto príležitosti predstavila modely na nastávajúcu sezónu. V ponuke nájdete dvojicu nových baggerov, výrazne zlacnený model High Ball, špeciálnu edíciu modelu Cross Country, ktorá nesie rukopis legendárneho Arlena Nessa a poslednou novinkou je špeciálny program originálneho fabrického lakovania (Factory Custom paint program).

Dva nové baggery
Modelová rada baggerov Cross Country a Cross Roads sa rozšírila o dvojicu noviniek, ktoré vychádzajú z cruisera 8-Ball a môžu sa pochváliť minimalistickým dizajnom originálu. Verzia Cross Country 8-Ball okrem kufrov ponúka aj čelnú kapotáž. Naopak Cross Roads 8-Ball je prakticky bez doplpnkov a ponúka len dvojicu kufrov. Ďalšia novinka v modelovej rade baggerov je exkluzívna verzia Ness Cross Country, ktorá vznikla na základe spolupráce s Arlenom Nessom. Špeciálna výbava okrem sfarbenia obsahuje exkluzívne sedlo, tmavý čelný štít, čierne riadidlá a prednú vidlicu, reproduktory zabudované v čelnej kapotáži, pripojiteľnosť k iPod-u, špeciálne výročné logo s podpismi Arlena, Coryho a Zacha Nessovcov.
Všetky modely rady Cross Country môžu byť vybavené špeciálnymi farebnými kombináciami priamo vo výrobe, ktoré sú súčasťou programu Factory Custom Paint Program.

Cruisre s menšími zmenami
Modelová rada cruiserov prešla menšími zmenami a najväčšou novinkou je výrazne zlacnenie modelu High Ball, ktorý bude v USA lacnejší až o 1 000 USD. Model Judge sa vďaka novým predĺženým riadidlám dočkal pohodlnejšieho posedu a pribudla dvojdielna sedačka.

Výročná verzia rady Touring
Najväčším ťahákom v modelovej rade Touring bude výročná verzia modelu Cross Country Tour 15th Anniversary Limited Edition. Maximálny komfort a špičkovú výbavu dopĺňa červeno-čiernu farebnú kombináciu, pozlátené okrasné pásiky na kapotáži, výročný emblém na nádrži a špeciálne zvýraznené výrobné číslo. Výrobca vyrobí len 150 kusov tohto modelu.

Pre rok 2014 prichádza Victory so špeciálnou verziou Ness Cross Country, ktorá vznikla v spolupráci s rodinným klanom Arlena Nessa

Victory ukázala modely na rok 2014

Advertisement

1 komentár

1 komentár

  1. ingo

    31. júla 2013 at 5:22

    Ten high ball a judge sú krásne 😎

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri