Connect with us

Spravodajstvo

Vychádza nový knižný titul DLOUHÁ CESTA NA JIH

Publikovaný

on

V piatok vychádza nový knižný titul, a to cestopisná kniha DLHÁ CESTA NA JUH od známej dvojice Charley Boorman a Ewan McGregor, tentokrát po Afrike.


Pre prvých 50 objednávok (a potom každú PIATU) máme pripravené tričko ZADARMO.
Pre návštevníkov MOTOSALONU v Letňanoch máme pripravenú ďalšiu akciu – kto si zakúpi obe knihy od vyššie uvedených autorov, získa na veľtrhu tričko zadarmo (platí do minutia kusov, tričiek je však k dispozícii dostatok…).
Poštovné nad 600,- Sk je u nás zadarmo a pre registrovaných užívateľov máme navyše 3 % zľavu.

Zároveň vychádza dotlač titulu Na motorke okolo sveta.

www.bodyartbook.cz [linka]

Cestovateľská túžba dvoch dobrodruhov, Ewana McGregora a Chaleyho Boormana,
po ich senzačnej ceste okolo sveta v roku 2004 neutíchla. Potom, čo v Afrike navštívili UNICEF, bolo im jasné, že sa musia vrátiť a bližšie sa s týmto pozoruhodným svetadielom zoznámiť. A tak sa vydali na 24 000 kilometrov dlhú dobrodružnú výpravu, pri ktorej sa stretli s tým najťažším terénom a tými najpriateľskejšími ľuďmi na svete.

Pri jazde veľkolepou krajinou, často v extrémnych teplotách, čelili Ewan a Charley najťažším skúškam svojho života. So svojím príznačným humorom popisujú drámy, nebezpečenstvo a rýdze potešenie z ďalšej spoločnej jazdy, tentoraz cez kontinent plný divov a zázrakov.
Časť trasy s nimi prešla i McGregorova manželka Eve.

Osemnásť krajín. 24 000 kilometrov. Dvaja motorkári. Jedno úžasné dobrodružstvo…
V poradí druhé dobrodružstvo známej hereckej dvojice, tentokrát Afrikou.

Cherley Boorman glosuje:

Spomínam si, ako to začalo. Bolo to jedného neskorého piatkového večera v októbri 2004. Boli sme v našej starej kancelárii na Bulwer Street. Všade boli krabice a kusy papiera, a všetko vybavenie bolo preč. Niekoľko minút sme tam len tak stáli a premýšľali. Tu začala
celá naša cesta "Na motorke okolo sveta". Tu sme to všetko plánovali, kontrolovali mapy; tu sme prvýkrát uvideli tie motorky. Bolo to za nami.
Obišli sme svet. Bola to obrovská cesta. Impozantné dobrodružstvo. Ale teraz už bolo po všetkom. Na stenách stále ešte viseli mapy a my sme zase stáli pred nimi.
Ewan na mňa žmurkol. "Čo hovoríš, Charley?"
"Neviem."
"Južná Afrika, alebo možno India?"
Pozrel som sa na neho: "Čo tak prejsť Afriku?"
Janka

Vychádza nový knižný titul DLOUHÁ CESTA NA JIH

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri