Connect with us

Spravodajstvo

Vynovené verzie Ducati Scrambler -online z INTERMOT 2018

Publikovaný

on

Ducati s modelmi Scrambler úspešne pokračuje a na výstave v Kolíne ukázala trojicu vynoveným modelov Full Throtlle, Café RacerDesert Sled.  

Scrambler Full Throtlle sa nechal inšpirovať Scramblerom upraveným na preteky Flat Track s ktorým americký pretekár Frankie Garcia štartoval v seriáli American Super Hooligan Championship. Nová farebná kombinácia , prepracované zadné pratie a tabuľky na štartové čísla sú súčasťou dizajnových inovácii tohto modelu.  

Scrambler Café Racer s novou matnou striebornou farbou a modrým rámom smeruje dizajnom až do 60-tych rokov minulého storočia, presnejšie k modelu Ducati 125GP Desmo. Okrem toho tu nájdete dvojitú koncovku výfuku, čelnú minikapotáž a postranné štartové tabuľky s číslom 54.  

Scrambler Desert Sled klasický offroadovo ladený model sa dočkal nového sedla a pribudol aj nový offroadový jazdný mód, ktorý umožňuje deaktiváciu ABS.  

Spoločnými novinkami pre všetky modely Scrambler je nové denné LED svetlosamovypínacie smerovky. O zvýšenú bezpečnosť sa postará náklonový systém ABS.

Vynovené verzie Ducati Scrambler -online z INTERMOT 2018

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri