Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

  • This topic has 16,925 odpovedí, 115 hlasov, and was last updated pred 3 years by maco.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16,231 až 16,245 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #103269
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)
    #103270
    Retro
    Účastník (Participant)

    Jednoznačne treba ísť pozrieť. Toľko toho pokope nikdy nebolo a už nikdy nebude. Tie prototypy sú veľmi zaujímavé. Z cestných závodných motoriek tam všetko nie je a chýba tam dosť z  endura a plochej dráhy. Ale to usudzujem iba z fotiek ktoré sú dodtupné. Myslel som že už sa objaví kompresorový polliter, ale je tam len verzia bez kompresora.

    #103271
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Prvá etapa koncoročných sviatkov, kedy bolo treba vynaložiť určité úsilie, aby človek nenabúral do mantinelov etiketu, je úspešne za nami.
    Ešte budúci týžden nejaké voľnejšie dozvuky a všetko sa vráti do normálu.

    Škoda, že Sharkan je zase zdechnutý, absťák so mnou tu lomcuje, lebo baby ma tri dni nepustili do garáže – ale už sa to rieši. 

    WRRRNNN- WRRRNNN…

    Vlastne len wrn-wrn, je to len 125-ka s elánom lepšieho Pioniera… 😁 

    Všimol som si, že sa včera objavil Ahojkov príspevok u Awiu.
    Neviem, čo ho tu nakakalo a prečo prestal prispievať, ale som rád, že žije… 👍  😎 

    #103272
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Papi, aj ja som si toho všimol a aj mu napísal, tak uvidíme, či sa ozve. 🙂

    #103273
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Papi,
      nic a nikto ma nenakakal :-), iba som mal a mam ine starosti ako mototorecky, som uz na SK, a  hladam  dobreho chirurga na vymenu kolien, 🙁 , no co uz, gonartroza v nich vraj znicila co sa dalo…)  Okrem toho by sa mi zislo najst stavitela rod. domu tu v Nitre…  takze tak… Dakujem vsetkym za Vianocne vinse a aj ja vam zelam vsetkym vela zdravia atd. v Novom Roku…  👍

    #103274
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Som rád, že si sa ozval, ale máš absenciu, lebo problém s kolenami nebráni ťukaniu do klávesnice… 😈 

    Ak dobre chápem, plánuješ ostať trvale na Slovensku, tak rychle sa daj do poriadku, lebo čím dlhšie ti liečenie trvá, tým viac ťa dokaličia.
    Moja skúsenosť je, že sa oplatí zdravotné problémy pred lekármi utajiť, potom máš šancu na dlhý život. 😈 

    Na okolí Nitry ti nepomôžem a tu dole poznám len takých, pred ktorými by som ťa skôr varoval.
    Či sa už jedná o stavbárov alebo chirurgov… 😁 

    #103275
    Retro
    Účastník (Participant)

    V plnom rozsahu súhlasím s predošlým príspevkom a prajem veľa šťastia v budúcom živote v tejto krajine. Je totiž veľké nebezpečie že k fyzickým zdravotným problémom pribudnú aj psychické.
    Jednoducho povedané, nech ti tu z toho bordelu nej.bne…

    #103276
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Chlapci,
           
             trosku optimizmu do toho umierania…  😁 
     
    Ale aj tak dakujem!!! Nejako to tu s vami uz len doklepem…

    Kto chce v bordelarmi zit, musi s nimi vyt…    😈

    #103277
    Retro
    Účastník (Participant)

    Ahojko, veď my sme optimisti! Veď sa držíme starého pravidla: Pesimisti hovoria, že horšie už nemôže byť a my optimisti…ale môže 🙂 
    Tiež pozitívne treba brať aj tie tvoje kolená. Buď rád, že máš problém s obidvomi, lebo doktori medicíny ti nemôžu zoperovať to zdravé. V našom absurdistane sa také veci bežne dejú.

    Papi vozíš sa? Alebo si niečo zaujímavé počas dní pracovného pokoja vymyslel?

    #103278
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Retro, nezošalel som, nevozím sa.

    Stále hostím alebo sa nechávam pohostiť.
    Dnes som hostil, ale na dnes už som po.
    Teda dúfam, je to náročné… 😈 

    Hrabem sa v starých veciach svojich aj cudzých, práve som našiel kedysi dávno pripravovaný svoj článok o Šarkánkovi (Keeway 125 Exceed), čítam a rehlím sa, jak kwôň.

    Síce som sarkasticko drastický humor práve povymazával a aj  doplnil nejaké posledné riadky, ale článok nemôže byť nikdy uverejnený, lebo dovozcovia číny ma najprv utopia, potom obesia, potom rozsrtielajú, potom rozsekajú, potom ma predajú v konzervách pre psov.
    No, toľko veselých psov ste ešte nevideli… 😈 

    Ahojko, nezúfaj sme tu všetci optimisti a zčasti aj veriaci:

    Niektorí totiž verímä, že aj pred smrťou existuje život! 😁 

    Pekný večer vespolek, lolekabolek.

    #103279
    Retro
    Účastník (Participant)

    Ja sa tiež nevozím a aj tak mi celé okolie tvrdí, že som úplne zošalel. Závodnú motorku už dokončujem, nádrž a sedlo sa lakujú, ostáva už len zohnať kapotáž a štartovať. No a tak sa púšťam do ďalšieho, ako všetci hovoria úplného šialenstva.
    Tu je hádanka, že čo to bude:

    #103280
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Vidíš, Ahojko, hneď tu je aj dôkaz, aký velikánsky je ten Retrov optimizmus… 😁

    #103281
    Retro
    Účastník (Participant)

    Papi nerozprávaj, že nevieš uhádnuť. Dám viac😉 

    #103282
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Hehehe, to si pomohol… 😁 
    Veď prvé, čo som spravil hneď po otázke, že som zrkadlil tú prvú fotku, či mi niečo nepríde na um.

    Lenže nič mi nenaskočilo, tak som prenechal priestor iným, mám síce pár kua-hrubých kníh a je tu ešte gugel, ale nechcelo sa mi loviť.

    Zato som si zahral Age of Empires a pozrem sa sem – no pán sem medzitým pridal ďalšiu fotku, kde je toho menej, ako na mojej „zrkadlovke“… 😁 

    Žiadam 50 na 50, obraciam sa na obecenstvo aj na priateľa na telefóne.
    Ale telefón až zajtra, do riti by ma virtuálne kopol, keby som mu teraz zavolal…
    #103283
    Retro
    Účastník (Participant)

    Hanba, mérnök úr… Posledná pomôcka. Keď nevieš, odovzdaj diplom, vodičák, vysvedčenie z tanečnej a nájdi si nejaký iný koníček 🙂 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16,231 až 16,245 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri