Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

  • This topic has 16,925 odpovedí, 115 hlasov, and was last updated pred 3 years by maco.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16,261 až 16,275 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #103299
    Retro
    Účastník (Participant)

    Dobrý postrech 🙂 
    Je to Honda CB360 Scrambler 1974. Mám obťažovať fotkami?

    #103300
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Jasné, obťažuj! To je rozkaz, prósím, próóósíííím…  🙂

    #103301
    Retro
    Účastník (Participant)

    Nie je problém, ale až v pondelok. Z ľavej strany strany to ale budeš mať rozobraté, takže zážitok nebude. Na tej strane sú vrchom vedené dva pokrútené výfuky, čo je na tej motorke najzaujímavejšie. Riešim voľnobežku štartéra, ktorá sa úplne rozsypala a v prdeli je aj rotor. Honda vie dodať diely až v marci, tak to vybavil íbej.

    #103302
    Retro
    Účastník (Participant)

    Jó regelt!

    #103303
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Gutten Abend, konečne som doma. 
    Ďakujem, pán vedúci, veľmi pekný motorka na veľmi pekný fotka. 👍 
    Ale reč bola o obťažovaní fotkami, nie len jednou fotkou!
    To čo za chabé obťažovanie?

    Ako puberťák som mal plagát Hondy CL 350 v decckej izbe, medzi viacero inými plagátmi. Cez deň sme sa „núdzovo“ trápili s našimi Jawkami a aj keď som vlastne bol rád, že mám aspoň teho Bizóna, v noci som svietil baterkou na plagáty a veril som v krajšiu budúcnosť.
    Honda CL 350 bola nedosiahnuteľným snom a nikto z nás neveril, že dá fabrikou udávaných 160 km/h.

    Keď som tú CL 350 pred pár rokmi uvidel u starého známeho (Kiss László, HU), neveril som vlastným očiam, mašinka v nádhernom stave.
    Na otázku, či ju nepredá, sa len smial, ale jeho manželka mi riadne vynadala, že keby Laci predal hoci aj dom, túto Hondičku nie, je to totiž jej najobľúbenejšia motorka. Tak som friško pochopil, že tudy cesta nevede…
    Inak často s CL-kou pojazdia, ako aj s ďaľšími excelentnými kúskami svojej Honda-zbierky, majú ich okolo 10-15, všetky ako „fungláče“. Šak „v civile“ je Honda-dealer, no…

    Výroba CL-ky končila okolo roku 1973, bolo viac objemov, mali ešte bubny, ale za tie parametre by sa nemuseli hanbiť ani dnes. Dám foto Laciho CL 350 a aj nejaké parametre.
    (100 mph = 161 km/h 😈  – kam sa hrabú naše triapolky z tých čias? 😁  )

    #103304
    Retro
    Účastník (Participant)

    Dobre, dobre, keď to bude zmontované pofotím. Ale toto je CB360 „normálna“ a prestavaná na Scrambler. Výfuky a skrinky sa zohnali v Júesej. V Rusku nemali 😁  /musel som zaj..ať 😁 / Blaníky, kormaň a zrkadlá sú vymyslené. Majiteľ tak chcel. Ináč pôvodná. Pred pár rokmi bola kupovaná na diaľku, podľa popisu v pervektnom stave tzn. diera v ľavom pieste, pobité ventliy a sedlá…

    #103305
    Retro
    Účastník (Participant)

    Papi, keď tu to zomrelo tak bavíš múdreho vo svete? 😀 Myslím na ten Italjet Dragster. Že rodinná firma famílie Tartarini montovala čs.motory. Italjet funguje, alebo sa snaží fungovať výrobou vo svete a vlastník Alessandro Tartarini je designer. A teraz budeš čumieť. Tu je stránka Tartarini Design&Engeneering. Za pozornosť stojí kontaktná adresa…

    http://www.tartarinidesign.it/

    #103306
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Hehehe, o košickej odnoži viem, ak sa nemýlim, spomínalo sa to raz aj na motorájde. Ale ak by si to spomenul „tam“, bratov čechov by si s tým len nasral… 😁 
    Aj to viem, že už nie len Dvorkinova, ale aj Letná, aj my sme mali projekciu v Komárne asi 15 rokov na Letnej… 🙂 

    K motorkari.cz:
    Napr. raz v sekcii ŠPORT sa zaoberali Stonerom, a aj keď tam nikto nespomenul, je všeobecne známe, že Stonerova manželka má „určité spojenie“ ( 😉  ) s východom Slovenska.
    Všeobecne sa tam Stoner chválil, ja – asi ako druhý zo Slovenska – som sa tiež vyjadril kladne. No,hňeď prišla reakcia, niečo v zmysle, že místní čobolové si chú vyhlásiť aj Stonera za svého …  

    Príkladov je viac, tak tam pre mňa tam platí „OPATRNE POSUNOVAŤ“, nebolo by to fér, keby nejaký dementiev tam kvôli mne sa navážal do Slovákov.
    Však ja som FEFERÓN (na vojne ma volali  „Fefík“) 😁 

    K VECI:
    DE SÚ FOTKY TEJ HOTOVEJ MOTORKY? Alibaba íbej zaspala? 😈 

    #103307
    Retro
    Účastník (Participant)

    Zajtra ich máš. Je hotová, funguje ako má.
    Stonerova mangelka tu má strýka (známa firma na výťahy). Stoner tu aj bol, ale ma nezastihol😀
    No a dobré robíš, že ty odchovanec rádia Petöfi, halászlém, Koósom Jánosom a Balatonskou vodou nerzpútavaš národnostné vášne😀😀😀

    #103308
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Stonerova manželka pochádza tuto z vedľajšej dediny pri nás z Bernolákova. 🙂

    #103309
    Bielyorol
    Účastník (Participant)
    #103310
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😶  Orol zase predáva, aj minule predával, kua, ten už musí mať peňazí… 😈 

    Orle, už si ani nejazdil, čo sa deje?

    Nepreháňaj to, aj ja som tlačil na pílu, ale zarobené bubáky mi zožrala srdcová operácia a následný rozvod, malo to význam?

    Za zvyšok dcéra doštudovala a ja v dôchodku.

    Aj keď bez peňazí, máme krásnych sedem dní v týždni… 😈 

    #103311
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Papi, dobre píšeš. Veď vieš, dali sme sa na autodopravu a teraz sme museli dokúpiť ďalšie auto a najrýchlejšia cesta bola čím vyššia akontácia a lízig. Autíčko je doma, už len predať moto a vrátiť bubáky. Keď je robota, musíš ju riešiť. Potom už bude neskoro. 🙂  👍  Bude smutno chvíľu, ale čo už. Čo bolí, to prebolí.

    #103312
    Retro
    Účastník (Participant)

    Takúto výnimočnosť na vlastné oči zblízka uvidí len málo kto, tak čumte. Aby sa zbytočne netipovalo čo to je, tak dávam na vedomie že Suzuki RG 500 r.v.1978. Žiadna sériovka, akože Barry Sheene Replika 🙂 , ale ostrý závodný motor.

    #103313
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Čo myslíš, kedy sa u teba nečakane objaví IvanDvoutakťák?

    Však práve pitváš jednu z jeho frajeriek… 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16,261 až 16,275 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri