Fcera.
Popri svojich stavebnych aktivitach, uz mi z toho mozog tecie, som usudil, ze umyjem svoju mesiac nepohnutu motorku, aby sa odlozila v slusnom stave.
Najprv mi 3x zdochla hned po nastartovani (karburatorova verziia FZS1000), potom dymila z vyfukov a mala trhany chod motora. Isla na 3, mozno aj na 2 valce. Ledva som spravil kolecko pomedzi domy (samozrejme v monterkach, bez prilby, bez okurialov, bez dokladov). Po chvili, ked uz na jednotke dala 100, a susedia mi zacali ukazovat na celo, som ju dal na stojan a umyl teplou vodou.
Proste som ju pretiahol.
Dnes pojde do garaze, lebo Jurkovic strasi. Vypitvam ju (vyberem baterku).
Ale na jar sa uz teraz tesim. 😎