Bré ránko. Žobrák s Drotárom sa už uložili na zimný spánok ako medvede v TANAPe. Nabrali tukových zásob a tak terazky už drichmú. 🙂 😁
Theo skoro si uhádol , ledva som ubrzdil v šope, také pecky to má teraz.Aj tak som už Kirovca zazimoval. 🙂
Cez víkend zazimujem aj Kawu na stojany a budem sa už len chodiť na ňu pozerať.
Včera večer som mal moc sladkú krv a tak som bol trošku indisponovaný.Dúfam, že sa to poddá. ☹️
Idem vypiť kawej, .Včera som dokončil zber dokladov na podanie renty. Ešte aj vysvečko z deviny , že potrebujú. Tento štátny šimel len buzeruje , samé koľky, dones , zaplať a iné ani nepočujem. ☹️
Dúfam, že už mám všetko pripravené a čakám až bude koniec mája budúceho roku. Ale samozrejme AD 👋