Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 13,021 až 13,035 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #100056
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Ej veru, oteplieva sa. Hej. 😈 😁 Aj tomu sa dnes oteplilo, koho som videl na prístavnom moste do obeda smerom do Petržky na moto. 🤐 Neveril som vlastným očiam, pozriem sa na prístrojovku a že -9!!!! 😈 👎 Kua, skoro som od šoku skočil do dunaja. Bŕŕŕ.

    #100057
    bacaono
    Účastník (Participant)

    To aj tu bolo rano -12. Povedav mi to ten moj tatrol keť som ho rano zebudzav na cestu do servisu na vymenu zetrvacnika a spojky. Ale poobede keť som vybehov na dracikovi na postu svitev krasny oskar a ukazuvalo len -2. Tak je nat slnko jasnejse ze sa otepluje, no ne???  😈  😈  😈

    #100058
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 No, veru, snežienky v 3,14či, ale Zuzke spievam (skoro), ako Janda:

    Ne zou fej, nyc to neňíííí

    Vo tý den se to zmjeňíííí

    #100059
    Goldy
    Účastník (Participant)

    Kua Papi, kam to chodíš na také počasie, 😎 aj ja tam budem nakupovať. Jak kukák, tak kukám na SHMU piatok 9. 3.  9 Celziových. 😟 A ja vyťahujem (Suzku) až pri 14 – 15. 😶

    #100060
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Goldy

     vestit pocasie na tyzden dopredu v hornatej Eurobe je velmi odvazne…

    Ide o to ktorej vestkyni viacej veris… Ja vzdy tej najhorsej situacii.

    Ak jej to nevyjde, tak je velka pravdepodobnost ze to bude lepsie ako vestila…

                                           😈

    #100061
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Ahojko, múdro, veľmi múdro vravíš. 🙂

    #100062
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😁 Ja som rôzne veštkyne aj vozil, jednu takú tenšiu si viacerí asi pamätáte. 

    Ona bola super-optimistka (vlastne asi ešte aj je…) a keď som za jazdy občas pozamenal, že „kua, asi bude pršať“ – vždy mi vynadala, že jak môžem byť taký pesimista, nebude pršať a basta.

    Kvôli jej neoblomnému optimizmu sme viackrát zmokli až na kosť, kým sme si stihli natiahnúť nepremoky.  😈

    #100063
    bacaono
    Účastník (Participant)

    Ná ale aspom ste zmokli optimistický a ňé jak bárjakí tuctoví pesimisti.  😈  Víš čo to spraví na nálade?  😁  😁  😁

    #100064
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Papi, a odvtedy ju nevozíš, či? 😈

    #100065
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Orliku,

     napriek tomu ze papi pisal ze …“vlastne asi ešte aj je“… myslis si ze to tu papi

    zverejni, aby nove ladvinky videli ze ju sem tam este za „uplatok“ vozi???…

      😈  😇  🤐

    #100066
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Hehe, chlapečkovia, čo sa tu hrabete v intímnom živote deda, ha? 😈 

     😇  Ze kexuálneho života hmyzu na dolnej zemi:

    Žiadne tajnosti, kamaráti vedia, Gizku som nestretol už nejakých 7-8 mesiacov a nová ladvinka z HU, kerou som sa v lete nechal zbaliť, tiež končila nejak mesiac pred Vianocami.
    Ušetril som tak na babskej moto-súprave, asi chcela prsteň… 😈 
    Takže zatiaľ som žiadnu súpravu nekúpil, čakám na nové rozmery…
    Nie je to sranda, chlapci, tož vôbec nie je jedno, ako veľkú lopatu musím namontovať namiesto zadného sedla na SV-čko.
    Nerád by som, keby jej tam viselo všetko na bokoch a aj vzadu, hehehe… Len tak astaróžka-nemnóžka, žeano… 😁

    #100067
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Hmmm..
       vedel som ze ta vyprovokujeme,  a aj za druhych ti dakujem za zverejnenie info co bolo zverejnitelne…Podla mna setri na „supravu“, a k nahodou nova nebude mat chut jazdit „aj“ na motorke, tak usetris na materiali…, a taka co ma „pretekarske zadne“ co preteka aj z bokov aj zo zadu, uplne  malicke sedadielko zvladne, a bude sa citit makko…

    To je moj osbny nazor…. 🤐

    #100068
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Papi, my sa len zaujímame o Tvoje šťastie a zdravie, aby Ti nebolo smutno, paňimáješ? 😈

    #100069
    Bielyorol
    Účastník (Participant)
    #100070
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Ahojko, nijak ste ma nevyprovokovali, bežne si vymieňame svoje skúsenosti s babami, občas si vymeníme aj baby… 😁 
    Netreba z toho robiť nejakú vedu, je to zdravý šport. 👍  😈 

    Orol, preberá sa to zrkadlo už úplne všade, ale kto sa nepozerá do normálnych zrkadiel, tomuto je úplne jedno, aké čínsle keťere si ešte k nim nalepí… Zdá sa mi, že to môže minimálne tak rušiť (zmiasť), ako pomôcť.
    Kedysi policajti nechali strhávať kadejaké neschválené sférické späťákové zázraky a doplnky, tiež nepovažujem za moc šťastné, keď ten istý vehikel za sebou vidím v každom zrkadle v rôznej vzdialenosti…
    A si pamätám technický preukaz, kde bola poznámka, že vozidlo má udelenú výnimku na vnútorné zrkadlo, ktoré malo iné zakrivenie, ako vonkajšie.
    Tento kolotočársky výmysel ale čiastočne eliminuje mŕtvy uhol, chce to vyskúšať.
    Keď to bude taká bomba, Európska múmia to zavedie povinne… 😁 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 13,021 až 13,035 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri