40+ – tu sme
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › 40+ – tu sme
Označené ako: Hruso25
- Toto téma obsahuje 16,926 odpovedí, 115 hlasov, a bola naposledny upravená pred 6 mesiacmi, 1 týždňom od
Mlhos.
-
AutorPríspevky
-
24. novembra 2018 o 21:42 #101783
Retro
Účastník (Participant)No jasné…triezvy vieee:-)
24. novembra 2018 o 22:10 #101784Retro
Účastník (Participant)Ahojko už aj v Kanade sa stmieva, takže už aj ty môžeš byť spitý😀 Takže dám jednu indiskrétnu otázku. Vlastne po tých rokoch už je to jedno. Akým spôsobom si sa dostal vonku? Normálny devízak do YU alebo Maďarsko potom “nejak” do YU a jednodňové vízum do Rakúska alebo dovolenka na Kube s medzipristátim v v Montreale alebo preplávanie Dunaja alebo nedajbože únos lietadla?😀
Samozrejme môžeš ma poslať do riti. Vopred sa ospravedlňijem za blbé otázky. Ale veď som len spitý východar. Vlastne košičan, to je trošku iné😀25. novembra 2018 o 6:29 #101785Goldy
Účastník (Participant)Retro boli aj príjemnejšie spôsoby. Moja sesternica sa napríklad normálne legálne vydala (za Nemca NSR v cca v 1980 r.). Po obehaní asi 10 inštitúcií a zhromaždení asi 25 pečiatok sa mohla vysťahovať a cestovať hore dole temer ako chcela. Možno to bolo akčnejšie než preplávať ten Dunaj 😈
25. novembra 2018 o 6:58 #101786ahojko
Účastník (Participant)Retro,
mne to umoznili vlastne samotni komunisti…
Aby cestovka bola ziskova, potrebovala este
dvoch cestujucich, inak by nedostala zlavy
v hoteloch atd.. Autobusovy zajazd do Beneluxu
bol za 17 000 korun v 1981… Tak sme sa tam
s bratom dostali po echu zamestnanca tej
cestovky… Devizak a dolozka bola tym
padom automaticky schvalena.. hehe..
Takze ziadne plavanie cez Dunaj,
ani strelba na balon na teply vzduch…
Ale na hranici predklon bez treniek veru bol..
Kekesi, vsetky „tajne“ info som nechal v buse
v priehradke pred neobsadenym sedadlom…
Pod svetlom je najvaccsia tma…
25. novembra 2018 o 7:02 #101787VANUCCI
Účastník (Participant)😎 teraz vidno kto nepil, už píše, ostatní dospávajú opicu 😁
25. novembra 2018 o 7:10 #101788VANUCCI
Účastník (Participant)😎 ono po pravde povedané aj ja by som ešte leňošil, ale musím makať, včera večer som si pripravil „štartér“ no a teraz musím pripravovať cesto a budem piecť chlebíky 🙂
25. novembra 2018 o 7:48 #101789ahojko
Účastník (Participant)…teraz vidno kto nepil, už píše, ostatní dospávajú opicu …
Vanucci,
ta ty co za vyhodnara?? Vyhodnar nema opicu!!!
Iba smäd…
Sudzim podle sebe… Ta ne?
No a ja isce nespal a mam kuscok pred trecu rano…
PS.
Aty musis toten chleb pic, ci lem
se ci chce, bo Vanucca nakazala??
😁
25. novembra 2018 o 8:06 #101790VANUCCI
Účastník (Participant)😎 ahojko bratm, to je tak, my, tote vychodňare, co nemáme klasicke vnútornosci, ale medené trubky, my še ani neznáme opic 😁 to aj s pivom je tak, že ja som lem prietokový ohrivyč na pivo 😁 no a naprav sebe hodzinky, bo je 09.05 presne treaz 😁
Chlebík pečiem preto, že chcem, je to môj koníček a keď sa vydarí je z toho radosť a fantastická vôňa.
25. novembra 2018 o 8:07 #101791VANUCCI
Účastník (Participant)😎 oprava, ohrivač
25. novembra 2018 o 9:13 #101792przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Hulákate tu už za úsvitu o desiatej a nenaháte dôchodcov spať… 😁
25. novembra 2018 o 9:14 #101793Retro
Účastník (Participant)Dobré ráno, ja neidem robiť nič lebo si mi ruky trasú… Som somár, lebo občas sa držím príslovia že pivo bez palenky – zbytočne vyrucene peňeži.😀
25. novembra 2018 o 9:56 #101794VANUCCI
Účastník (Participant)😎 Papi pivo bez palenky, „to jak ľizac med cez sklo 😁 a najľepši je pivo s paľenku a calkom nakonec išče dajake vínko a máš slovenský trojboj 😈
25. novembra 2018 o 12:45 #101795przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 VANUCCI, teplí zase tvrdia, že s chlapmi to je lepšie… 😁
Lenže ja nikomu neverím, už som veľký chlapetz a viem, že pivo mi stačí.Občas si hodím aj frťana, ale to len, ak mi je čudne v žalúdku. Ale to fakt len občas, lebo mne nie je permanentne čudne v žalúdku. Som predsa abstinet. To ňi preklep, šak nie som úplný abstinent, teda som si vymyslel definíciu absti-ňet. Ani absint. 😈
Za chvíľu sa Kim-ir-aikkonen lúči s Ferrari, ale s F1 sa lúči aj Alonso.
Hotová Lúčnica, tota Abu Baby… 😈25. novembra 2018 o 13:29 #101796przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😟 Tak Kimi už skončil, zhaslo mu všetko a stojí (lap 7/55).
26. novembra 2018 o 16:51 #101797ahojko
Účastník (Participant)Papi,
o com to vy v tom loteriovom vlakne tocite??
Nemam sajn… hehe…
a zvedavost mi neda sa nespytat…
😶
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
