Exebatovica – Amazonkovica
Domov › Diskusné Fóra › Zrazy a akcie › Exebatovica – Amazonkovica
- Toto téma obsahuje 188 odpovedí, 43 hlasov, a bola naposledny upravená pred 19 rokmi, 10 mesiacmi od
cbr900.
-
AutorPríspevky
-
4. augusta 2006 o 11:54 #68140
ZOMBY
Účastník (Participant)prijemnu zabavu prajem ja som skoro mohol prist ale musel som sa vratit do irska kvolu bytu no byt mam krasny takze aspon nieco.
neopite sa mi aby ste tam hluposti nevyvadzali! 🙄4. augusta 2006 o 16:03 #68141AMIS
Účastník (Participant)Zombi škoda už som sa tešil , že uvidím niečo iné, než tvoje nerezové trubky 😁
4. augusta 2006 o 23:08 #68142doctor
Účastník (Participant)Tak zajtra vas navstivim asi aj ja ale neviem ak bude taketo na prd pocasie prichili ma niekto?
Nejde niekto v sobotu z okolia Bratislavy?Mohol by som sa pridat aby som nesiel sam.
Do zajtra uz nebudem na nete tak ma skuste prezvonit na 0904430878.Dik a zatial dobru zabavu!5. augusta 2006 o 4:28 #68143senior
Účastník (Participant)Dnes okolo štvrtej príde najdrsnejší z drsných motorkárov 😁 😁 😁 na prdkáči 😀 .
6. augusta 2006 o 13:01 #68144kacatko
Účastník (Participant)ja uz som doma s precistenymi crievkami 😁 bolo squelle , akcia sa podarila na 110 %
konecne som spoznala nove hovada.. dakujem pekne za super vikend a dobru zabavu 😉6. augusta 2006 o 13:06 #68145andoo
Účastník (Participant)ano ano pripajam sa ku kladnemu ohlasu, velmi dobre bolo.. tesim sa na fotky..
6. augusta 2006 o 13:08 #68146raptor
Účastník (Participant)pravdepodobnost ze na takejto akcii bude zle je ako hovori egreš, citujem „nula celá nula nula p**a!! “ koniec citatu :75:
káčatko som ti hovoril ze nepi vodu z bublifuku a ty vraj ze sa do toho nerozumiem a potom si pustala bubliny cez nos 😀
6. augusta 2006 o 13:26 #68147kacatko
Účastník (Participant)haha 😁 😁 to kvoli egresovi , svatojanskym muskam /ktore existuju/ a dorazila to tvoja poznamka o mojom ementale .. a keby ti chybal .. mam tvoj tvaletak banan a jablko 😁
6. augusta 2006 o 13:31 #68148raptor
Účastník (Participant)do p**e… moj hajzel papier 🙁 ja som vedel ze som si tam nieco zabudol… ja som tam mal banany len dva a dva som aj zozral… jablko si kludne schrumkaj.. ako hovori bohur lepsie sa ti budu grckat supky 😁
prosim ta bud rada ze mas emental.. ja ked sa v lete vyzujem z motociziem tak olomoucke syrecky do riti..
svatojanske musky jednoznacne existuju.. ak egres tvrdil nieco ine tak si robil prdel
6. augusta 2006 o 15:48 #68149amazonka
Účastník (Participant)Dakujem všetkým hovadám za najkrajsie narodeniny v živote 🙂 🙂 😘 😘
Môžem ubezpečiť všetkých, ktoí sa boja starnúť, že s vekom rozum neprichádza 😀 😀
Dakujem 😉
6. augusta 2006 o 16:36 #68150pedros
Účastník (Participant)Vďaka organizátorom, Evičke, Amazonke a všetkým zúčastneným hovädám, bolo supeeeer. Už sa na Vás teším nabudúce. Sani, Vierka, dobre ste sa vyspali? Boškávam vás platonicky (na dialku), keď už sme sa nemohli rozlúčiť. Ahoj Pedros.
6. augusta 2006 o 17:48 #68151evicka
Účastník (Participant)🙄 😉 🙄 boli ste všetci súúúúúúper, som rada ,že som sa s Vami stretla,aj RADKA a Vladko pozdravuje všetkých,ktorí bývajú všade tam, kde sa niečo deje ,kde je sranda, spev a dosťtých, čo majú chuť oslavovať AMAZONKA ďakujeme za to, že si 😉 😀 😉 A snáď len PS: aj Oskarovi díííík boli ste 😁 😁 PERFEKTNÍ 😁 😁 🙄
6. augusta 2006 o 17:53 #68152Vierka
Účastník (Participant)😀 😁 😁 Úžasná akcia, v poriadku sme prišli domov s menšími zmoknutiami, ale vyrehotaní, Šani bez hlasu, ale spokojný. Práve teraz vyberá niektoré z veľkého množstva fotiek, je ťažké vybrať niečo slušné… Všetkým veľká vďaka za účasť, organizátorom ( čiže Evičke a Vladkovi a Amazonke ) veľké ĎAKUJEMEEEE!!!! 😀 😘 😉
Vierka a Šani.6. augusta 2006 o 18:23 #68153evicka
Účastník (Participant)😘 😛 🤐 zlatíčka naše zmoknuté na budúce doleťte na lietadle 🤐 🤐 značky HONDA 🤐 🤐 so štyrmi kolesami ,ale tam nám vôbec nevadilo, že pršalo? 😁 😁 mimochodom ako chutí chivassss? 😛 😛 posielam Vám 😘 😘 😘 a vellla
6. augusta 2006 o 18:31 #68154evicka
Účastník (Participant)🙄 🙄 🙄 až viem dobre rátať 😀 bolo nás v Nedožeroch 😟 Brezanoch rovných 🙂 😉 😎 😕 🙄 6O siat 🤐 😘 😕 hovädov 🤐 😘 bolo to ako dosť, 😘 jeden by neveril 😁 🙄 😀 čo vy na to milá 🙄 OSLAVENKYŇA 🙂 😉 bol to dosť véééééélkýýýý darček? 🙂 😀 🙄
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
