Connect with us

motocykel.sk začína

Domov Diskusné Fóra Pre admina motocykel.sk začína

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 98 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72411
    Vadim
    Účastník (Participant)

    Exe : Môj príspevok v tejto téme je nejaký nezmyselný (slovosled a tak) rád by som ho napísal zrozumitelnejšie. Na motoride tovyužívam často. Ak sa obávaš nejakých zneužití, tak obmedz možnosť editovania povedzme na 5 minút. To stačí na to, aby prispievatel po sebe opravil chyby ale nestačí na to, aby zmenil zmysel príspevku.

    #72412
    Vadim
    Účastník (Participant)

    …a aj toto, som mohol pridať do pôvodného príspevku, a takto musím písať ďalší:

    Už 4 mesiace nemám chello a preto mám aj inú e-mailovú adresu, ale v profile sa to nedá aktualizovať. Prečo?

    #72413
    andoo
    Účastník (Participant)

    Ja mam este dotaz, trochu miv adi ze ked mi pride posta tak to nevidim. musim kliknut na zalozku posta a kuk zrazu na mna vyskocia 3 posty 🙂 chcem take nieco aby mi obalka blikala, vdaka 😉

    #72414
    andoo
    Účastník (Participant)

    Jo a nechcem byt drzi ale loteria nejako zastavila,

    #72415
    mirolc
    Účastník (Participant)

    Môžem aj ja otravovať? To automatické prihlásenie čo tu fungovalo asi mesiac už nefunguje? Ale inak sa mi to celkom pozdáva 😉

    #72416
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    milan3232 videl si ten šalát, čo tam majú poniektorí napísané? Takmer nemožné v tom vyhľadávať. 😟

    doctor dobrý nápad, pridal som to tam

    Vadim editovanie príspevkov nebude, prečítaj si to predtým, ako to odošleš 😉

    andoo uvidíme, možno to pridám, na exebate to bola dobrá fcia. Lotéria umrela, umrel WebCron, cca o 00:47 som spustil generovanie výhercu ručne. Pracuje sa na tom.

    mirolc v IE a v Opere mi to funguje bez problémov. Je to založené na ukladaní cookies do prehliadača užívateľa, takže to treba mať povolené. Záhadou mi je, že v Mozille som musel povoliť stránku motocykel.sk (bez www) v nastavení, ináč mi to mazalo cookies. Vyskúšaj.

    #72417
    milan3232
    Účastník (Participant)

    eXeBaT viem, prave preto by som dal fultextove vyhladavanie ako v inzercii – napr. zadam iba shadow, alebo 750 – a vyhlada vsetky vyskyty tohoto slova.

    Inak to s tym salatom je presa chyba majitelov – ich vec ak ich nikto nenajde, ked zadali bludy…

    #72418
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Este jedna vec sa mi na predchodcovi pacila – videl som, kto zadal posledny prispevok do diskusie. Takze ak som to bol stale ja, neklikal som. Teraz to nevidim a tak otvaram kazdu diskusiu…

    #72419
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    milan3232

    Vymenil som to za počet príspevkov.

    #72420
    Vadim
    Účastník (Participant)

    eXeBaT Vyhľadávanie by fungovalo korektne, keby si každý svoju moto len odklikol z formulára. To by si ho ale musel pripraviť… 😛

    #72421
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Vadim

    Ja ti neviem. Aby som vyhovel naozaj všetkým a vyhol sa problému, že si tam niekto nenájde to svoje, musel by som (info podľa bikez.com) dať k dispozícii 162 značiek motocyklov a následne k nim aj jednotlivé názvy modelov (pár tisíc). Je to práca na jeden deň, čo by mi nevadilo, ale horšie by bolo sledovať zmeny a dopĺňať to o nové názvy, aby tá ponuka bola aktuálna. To by už bola čistá psychiatria.

    Ako sa vám to vidí ostatným? Je to dôležité?

    #72422
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Skuste pridat fotoalbum… nejak sa to rozlozi a prelina sa z vecami, co su za tym oddelovacom vpravo 😕

    #72423
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Kwasak

    Pošli mi prosím ťa PrintScreen na motocykel(z)motocykel.sk. Skúšal som to v 3 prehliadačoch a ide mi to správne.

    #72424
    sothar
    Účastník (Participant)

    No teda, to kukám.. roletky zmizli, google reklama zmizla, same pozitívne zmeny 😉 aj na oko je to hneď pohľadnejšie, chválim, chválim 🙂 🙂

    Ešte k tej pošte čo andoo spomínal – mne zas obálka stále bliká a žiadnu poštu údajne nemám..

    #72425
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Informácia

    Pri výstavbe tohto portálu nebol použitý žiadny strom, iné prírodné materiály, alebo látky poškodzujúce zdravie. Použité farby neboli nikdy testované na zvieratách ani na ľuďoch.

    😁 😁 😁 😁

    To sa mi páči.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 98 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri