Sebko, kua toto mi nerob…
Domov › Diskusné Fóra › Nehody › Sebko, kua toto mi nerob…
- Toto téma obsahuje 221 odpovedí, 54 hlasov, a bola naposledny upravená pred 18 rokmi, 1 mesiacom od
Ariel.
-
AutorPríspevky
-
6. mája 2007 o 19:55 #73559
Kwasak
Účastník (Participant)Bienemaja, vsetko viem! 😀 Som v tom kresle sedela a dobre si ho "opravila" 😁 , aj to "mototricko" som rada, ze si mu dala, aspon je sranda… Je mu fakt ovela lepsie, to nas velmi velmi velmi tesi 😉
Coolerman, to kde si videl taketo? <-> 😶 nema to byt takto <|> ??? 🙄
6. mája 2007 o 20:13 #735606. mája 2007 o 20:22 #73561Coolerman
Účastník (Participant)Kwasak no iste aby to tľapkalo keď pôjde niekto s takým podvozkom po schodoch 😀 😀 😀 😀
6. mája 2007 o 21:31 #73562Kwasak
Účastník (Participant)Coolerman, teda takto v tvojom veku… 😀 😀 😀
7. mája 2007 o 11:19 #73563bocian
Účastník (Participant)Raptor s tým šteklením ega pred kamerou si to trafil! Škoda, že niekto myšlienku, ktorú motorkári nezištne realizujú každé vianoce využil vo svoj osobný prospech..
Ale o inom som chcel. Možno nejaké príspevky pribudnú po výplatách, osobne si radšej odpustím jeden piatkový večer pri pivku a pizzke a strávim ho s plechovkou pri hokeji ak viem, že to môže niekomu pomôcť.7. mája 2007 o 16:05 #73564raptor
Účastník (Participant)Bocian ALELUJA! keby kazdy premyslal aspon na polovicu tak ako ty…
7. mája 2007 o 16:48 #73565sothar
Účastník (Participant)V tom vypise – ked tam uz vsetci maju nicky, hlasim sa teda k menu Palovicova Eva 😁
11. mája 2007 o 17:49 #73566chloro
Účastník (Participant)..Sebka som nepoznal..ale podla toho co tu pisete, ocividne si to zasluzi.. Sam sice uz 1 a pol roka mrzuto abstinujem bez motorky, ale v tejto chvili odchadza na ucet 500 aj odo mna.. Skore uzdravenie chlape!
Chloro
11. mája 2007 o 20:50 #73567raptor
Účastník (Participant)Kwsak mno v akom stave je konto teraz??
12. mája 2007 o 20:08 #73568Ariel
Účastník (Participant)Mňa by skôr zaujímalo v akom stave je chalan? ako sa to rieši a čo je s vinníkom nehody, prejavil nejakú vôľu pomôcť?
13. mája 2007 o 22:15 #73569MacoLM
Účastník (Participant)Chalan uz je doma a veselo chatuje 😁
14. mája 2007 o 21:21 #73570Kwasak
Účastník (Participant)Takze novy stav uctu k 14.05.2007 je 19.931,-Sk, uz mam stiahnuty aj zoznam prispievatelov, len ho musim troska upravit, aby sa tu dal pouzit. Zajtra sa o to pokusim.
14. mája 2007 o 21:39 #73571Kwasak
Účastník (Participant)Doplnené:
11.05.2007 500,00 SKK PREVOD/INTERNET 2618388974 CHLORO
09.05.2007 500,00 SKK CC SLSP/000000-0370270016 ALBION A ETNICKA
09.05.2007 500,00 SKK CC SLSP/000000-0179858946 ATLANTIS A ANDOO
09.05.2007 500,00 SKK TRANSFER 2614340965 08585F BUDAJ ADRIÁN
07.05.2007 500,00 SKK CC PABK/000000-0011632740 Ing. STREDA PETER
07.05.2007 1 000,00 SKK PREVOD/INTERNET 2615431543 BALOG ONDREJ
07.05.2007 2 000,00 SKK PREVOD/INTERNET 2618077818 PITBULKA A KUKYZOSTATOK
19 931,00 SKKVsetkym vam opat velmi pekne dakujem 🙂
16. mája 2007 o 11:41 #73572sebko
Účastník (Participant)Ahojte,
konecne uz mozem normalne pisat s 2mi prstami,kazdy prst na inej ruke
chcem sa Vam vsetkym podakovat za vsetko,ze ste na mna mysleli a ze ste mi pomohli v tazkej situacii v akej som sa vyskytol.
dlho som tu nebol a moc som to tu necital,pisal som akurat na iny motointernetovy portal.
este raz DAKUJEM DAKUJEM a DAKUJEEEEEMsom rad ze Vas mam
sebko
16. mája 2007 o 11:48 #73573Kwasak
Účastník (Participant)Sebko, my ta luuuuubime si nas synacik a Coolermanov vnucik 😁 , tiez pisem jednym prstom na kazdej ruke 😁 . Sme radi, ze ti je uz lepsie 😘 .
Dufam, ze budes chodit na tieto stranky viac, ako na tie druhe, tu je to najlepsieeeeeeee 🙂 . -
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
