Connect with us

Sebko, kua toto mi nerob…

Domov Diskusné Fóra Nehody Sebko, kua toto mi nerob…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 222 )
  • Autor
    Príspevky
  • #73469
    siuzen
    Účastník (Participant)

    Fuuu dokelu … dufam, ze sa cim skor uzdravi… 😠

    aj ja suhlasim s tou zbierkou… rada pomozem 😉

    #73470
    duggo
    Účastník (Participant)

    😶 😠

    #73471
    pandatn
    Účastník (Participant)

    Vodic auta (arogantny clovek, ktory neprejavil ani naznak sucitu alebo snahu pomoct zranenemu Sebkovi) sam vyhlasil, ze ho nevidel….

    Hajzel ho skoro zabije (nepodanie 1. pomoci-paragraf?) a vy sa tu zaoberáte nejakou zbierkou…

    Platiť by mal on!

    #73472
    Coolerman
    Účastník (Participant)

    pandatn neboj aj ON prispeje ale to bude asi trošku viac ako to čo my tu vyzbierame to my ver.

    #73473
    raptor
    Účastník (Participant)

    Pandatn dobre si napisal platit by mal on… daj doraz na slovicko MAL a vynasob si to jeho neochotou pri nehode, neochotou poistovni platit a casom kym sa sebko dostane k nejakym peniazom a vyjde ti smutny vysledok

    peniaze vyzbierane od nas bude mat sebko hned

    je to dobrovolna akcia, je na tebe ci prispejes, ak neprispejes nebudes zly… su ludia ktorym by som ja nikdy neprispel ale sebko je na opacnej strane

    a aj tak si myslim ze vacsiu silu bude mat gesto ako peniaze samotne

    #73474
    Andulka
    Účastník (Participant)

    Prispejem.

    vodič sa vyhrážal? ja sa ešte divím že žije, že mu Kwasak svojim nechtíkmi nezaryla do tváre a že Bobo ho nenalomil v páse..na toto mam iba jediné vyjebaný buzerant -sorry za výraz

    sebko kuratko uzdrav sa nam

    #73475
    TondoZZR
    Účastník (Participant)

    Ludkovia,aj ja sa pripajam k zbierke…len by som chcel poprosit Pitbulku aby mi dala potom ohladne tejto zbierky vediet-"ved vies"…a co sa tyka toho loofas panka na aute-neprajem nikomu nic zle,ale"……",snad v tych bodkach si kazdy domysli..Sebko skore uzdravenie ti prajem..

    #73476
    charym
    Účastník (Participant)

    Skore uzdravenie sebkovy a pripajam sa k zbierke samozrejme

    #73477
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Ja som vodicovi picovala, tak on naspat, miesto aby drzal hubu, urobil nieco pre chalana, ktoreho zrazil. Jeho slovny utok bola vlastne obrana pred mojimi narazkami, mal radsej drzat hubu s pocitom viny a nechat ma nanho kricat. Teda to by som urobila ja na jeho mieste.

    Bobik ho chcel zbit Sebkovou prilbou, sa tam po nom rozbehol, ale prave prisli dvaja policajti, tak sa nedalo. Sak ale poriesime "uja" neskor. Som zvedava, ci sa pojde aspon nanho spytat, alebo ho navstivit v nemocnici.

    Inak Sebko vyzera, ze bude OK, je dolamany, bolavy, ale nie je priamo ohrozeny na zivote. Volala som s jeho tatkom a mal uz lepsiu naladu. O par dni Sebka prevezu z ARO na normalne chir. oddelenie, ak nevzniknu nejake komplikacie a potom mozme za nim ist.

    #73478
    nepto
    Účastník (Participant)

    Zdravim, nestacim sa cudovat co to tu citam. Dufam, ze Sebko bude v poriadku. Motorku sice nemam (aj ked ma prehovaral, nech si nejaku kupim:) ale ked bude ta zbierka, tiez prispejem. Ci lekarom, alebo na motorku, to je jedno.

    Je to moj dobry kamarat, velakrat mi pomohol, hlavne nech sa uzdravi. Budem to tu priebezne sledovat.

    Nepto

    #73479
    kingkong
    Účastník (Participant)

    No, do zbierky by som sa zapojil aj ja. sebko je kamos. ale hlavne nech sa dostane zo zdravot. potiazi.

    SEBKO, DRZ SA!

    #73480
    jybka
    Účastník (Participant)

    Sebko?? 😶 co to tu citam? 😟 Skore uzdravenie prajem!!!

    Kwasak: pozdrav ho aj odo mna! 🙂

    #73481
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Volala som so Sebkovym otcom, boli za nim, pustili ich, rozpravali s nim a vsetko je OK. Vraj sa pytal aj na motorku. Je to super, tesim sa velmi!

    Jybka, ked uz ho prelozia na normalne oddelenie, pojdem ho pozriet a pozdravim do vsetkych 😉

    #73482
    raptor
    Účastník (Participant)

    Pre tych co necitaju pozorne…

    kwasak zalozi ucet v pondelok, takze teraz vam sem nemoze dat cislo uctu

    #73483
    silvo
    Účastník (Participant)

    Hodte sem deda to číslo účtu. nah môžem niečo poslat 😉

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 222 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri