Zmena majitela exebatu
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › Zmena majitela exebatu
- Toto téma obsahuje 55 odpovedí, 22 hlasov, a bola naposledny upravená pred 18 rokmi, 7 mesiacmi od
Xmen.
-
AutorPríspevky
-
20. októbra 2007 o 18:14 #76875
raptor
Účastník (Participant)Zaregistrovali ste ze exebat uz neni exebat ale brniakbat?
čo vy na zmenu majiteľa?
… pred dvoma troma dnami pan brniak tuto info oficialne kade tade rozposlal
20. októbra 2007 o 19:06 #76876charym
Účastník (Participant)Ze ked uz sochu v blave ,preco nie aj nove meno 😀 😀 😀
21. októbra 2007 o 20:52 #76877andoo
Účastník (Participant)Zrejme jak bol odhaleny musel zmenit identitu 3XE 😁
22. októbra 2007 o 5:18 #76878MartineR
Účastník (Participant)eXeBaT povies nam nieco k tomu ?
22. októbra 2007 o 7:24 #76879Heavy
Účastník (Participant)Zavládlo Hovadské zdesenie a nikto nič netuší…ak bude táto situácia pretrvávať bude nutné prijať opatrenia… zvýšiť osvetu, lebo byť netušiaci má tiež svoje pravidlá – doporučujem: [linka]
PS: …ak by tento stav mal prerásť až do občianskych nepokojov, tak nezabúdajte na to, že Ježiš Vás miluje…a čakajte čokoľvek, vrátane jahôd… 😉
22. októbra 2007 o 9:39 #76880Kwasak
Účastník (Participant)No, eXe tri roky svojej poctivej prace posunul dalej a verim, ze do dobrych ruk. Urcite to nebolo lahke rozhodnutie. Zelam mu vela uspechov v dalsej praci a nech tvori take dobre stranky ako je tato.
Dufam, ze si tento portal aj nadalej zachova svoju objektivitu a taky "face" ako doteraz.22. októbra 2007 o 9:40 #7688122. októbra 2007 o 16:15 #76882sebko
Účastník (Participant)exebat gratulujem,takto zabehnuty portal som nepredal ale co sa tyka domen to hej
tak hor sa do novych projektov a vela stastia22. októbra 2007 o 17:28 #76883AMIS
Účastník (Participant)Heavy Gendzo zo ZNN je môj kamarát a tou linkou si ma potešil. EXE držíme mu pelemu a až tu bude nový motoportál dúfam, že nás pozveš 🙂
22. októbra 2007 o 19:56 #76884VladiB
Účastník (Participant)Zdravím, všetkých, a chcem vás upokojiť. Veci sú inak, ako si niektorí myslia.
Skúste pozrieť tento link.Vlado Brniak
22. októbra 2007 o 21:15 #76885raptor
Účastník (Participant)Teda pan sefredaktor, som nevedel ze ste vymenili burgmana za duknu 1098S
gratulujem 😎
22. októbra 2007 o 23:03 #76886papaya
Účastník (Participant)Hmm zeby sa to tu konecne rozbehlo, casopis motomagazin citam rad, je to taka odychovka(aspon zatial ho zvladam precitat na jeden nadych), drzim palce… 😉
22. októbra 2007 o 23:36 #76887Furby
Účastník (Participant)Teraz všetci zomrieme… 🤐
23. októbra 2007 o 5:29 #76888MartineR
Účastník (Participant)Co nas to len caka ? 🙄
23. októbra 2007 o 6:02 #76889kankoXF
Účastník (Participant)😶 Uvidime….
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
PREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
