Connect with us

Zmena majitela exebatu

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Zmena majitela exebatu

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 56 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76890
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Raptor

    nevykaj mi, všetci mi na akciách hovoria Vlado, šéfredaktor portálu nie som ani som nikdy nebol, to je Robo, tvrdohlavo sa ale stavia do skromnej pozície administrátora, a o tom že mi tam pridal ikonku šéfredaktora som ani netušil, takže ju pekne premaže, už mu píšem. Burgmana som nevymenil, takže je to aj, aj, viac ale nepoviem, uvidíš všetko na výstave Motocykel 2008 v Blave.

    #76891
    Heavy
    Účastník (Participant)

    A je to vysvetlené a teraz všetci hor sa na Motopárky-exebatovicu, sezónu sme už niekoľkokrát ukončili a otvárame zimnú sezónu Motopárkov, kto ešte netuší o čo ide, tak si pohľadajte v diskusii "Motopárky"… 😉

    #76892
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Heavy … zasa si v práci naliaty 😟 😁 😀 😁 … nevadiiiiii, nevadiiiiiiii, heja heeeja, heja nevadiiiii 😀

    #76893
    psik
    Účastník (Participant)

    Brniak: To vykanie si si spôsobil sám, svojim nickom. Navrhujem ti zmeniť si ho na Vlado, alebo na niečo, čo ťa vystihuje ešte lepšie (a čo si netrúfam tu napísať – aby ma Exe nevymazal 😀 ) a aj takí prudérni občania, ako je raptor, ti budú bez problémov žoviálne tykať.

    Veď len uváž: našiel si tu neikde nick ako napríklad: Bolebruchová alebo Pätoprstý ??? 🙄

    #76894
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    psik

    Nerozumiem, prečo to rozoberá práve rozdvojená osobnosť Psik – Vadim, ktorá má evidentne najväčší problém s voľbou správneho nicku 😉

    #76895
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    psik- vadim Ale no totooooo!!! Hm daka schyzofrenia…

    #76896
    dusik
    Účastník (Participant)

    eXeBaT zdá sa že si aj dobrý obchodník 😉 nože povedz o koľko si si prilepšil 😉

    #76897
    Heavy
    Účastník (Participant)

    dusik – nie je to "trochu" nevhodná otázka? 😟

    #76898
    psik
    Účastník (Participant)

    eXeBaT: Héj nevŕtaj do toho! ☹️

    Mne toto rozdvojenie osobnosti naplno vyhovuje a beriem to ako svoje privilégium!

    Ty máš tiež každé písmenko v nicku inej veľkosti a nevyčítam ti to! 😛

    …a prečo to vlastne rozoberám? To namôjdušu neviem. 😕 Asi to je moja nešťastná schizofrenická povaha. 😠

    Tok buď prosím ťa ku mne tolerantný a maj ma rád, ako ja teba. 😘

    #76899
    Heavy
    Účastník (Participant)

    cbr900 – vôbec nie som v práci, mám celý týždeň dovolenku, lebo som za rozhodol, že zazimujem motorku, takže do zajtra budem nalievať olej do valcov, do piatku pchať handry do výfuku…dúfam, že to stihnem. A nádrž som vyprázdnil a nechal otvorenú, aby od benzínu nehrdzavela… 🙂

    A na prednú gumu vyjazdenú až na "total" som sa pokúšal narezať nový vzor, ale mi treskla pod rukami a nôž som už nenašiel… 😈

    eXeBaT – dondeš na Kysuce? 😉

    #76900
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Co sa to tu prednedavnom rozoberalo o rozdvojenych osobnostiach a mazani "schizofrenickych" nickov ? 😈

    uz som ticho 🤐 😇

    #76901
    raptor
    Účastník (Participant)

    Dobre vlado 😎

    ja len ze som nevedel ze mas aj 1098, dobehni s nou niekedy do styxu

    aj teraz sa da… obuj dazdove gumy, daj trojite termopradlo a pod sa s nou pochvalit

    exe 😁

    #76902
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ja vam poviem kolko si exe prilepsil…

    HOVNO VAS DO TOHO!!! 😀

    #76903
    Vadim
    Účastník (Participant)

    MartineR: No veď vravím: P R I V I L É G I U M .

    #76904
    mirolc
    Účastník (Participant)

    Tak to Vadim musi vrátiť dotacie 😀 Tomanovej 😀

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 56 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri