Connect with us

Zmena majitela exebatu

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Zmena majitela exebatu

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 46 až 56 (z celkového počtu 56 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76920
    MartineR
    Účastník (Participant)

    dusik oni nas predali ?? fakt ?? a co teraz ?? 😶

    #76921
    dusik
    Účastník (Participant)

    MartineR nič, iba som chcel cedieť našu cenu 😁 😁 😁

    #76922
    raptor
    Účastník (Participant)

    Dusik nemam pocit ze by ma niekto predal koli tomu ze exebat zmenil majitela

    nic sa tu zatial nezmenilo a hadam sa sem z motomagazinu budu posuvat clanky a bleskovky ktore tomuto portalu pomozu /verim ze bez pravopisnych a faktickych chyb/

    #76923
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    dusik a naco ta to zaujima? aby si potom mohol hikat ze ty kokso tak malo, alebo ty kokso tak vela? 😁

    raptor no inak tie gramaticke hrubky, to je fakt 😕

    #76924
    Heavy
    Účastník (Participant)

    dusik – predali aj nás? To si nemyslím – internet je dosť veľký – chodím tam kde sa mi páči. Podstatnú a teraz myslím aktívnu časť registrovaných užívateľov tvoria práve Hovadá, ktoré sa tu z určitých príčin "udomácnili" 😁 , sme tu ako doma Ja si myslím, že sa zmenou majiteľa stránky nič nezmení a nebudem teraz špekulovať nad tým, že čo ak áno… 😉 Za Hovadá môžem dať len jedno stanovisko všetko je v božích rukách a Ježiš nás miluje… 😘

    raptor Tak daj nieco po svahilsky a ja ti potom foneticky podrobne rozpisem tupáka – tak kde je ten tupák? 😀

    MartineR – čo teraz? Teraz si dáme Deli… 😎

    cbr900 – sleduješ to, Ty Hovado? Držím sa témy… 😈

    #76925
    raptor
    Účastník (Participant)

    Tu: pa: k

    spokojny herr oberhovadfuhrer heavy?

    poprosim exebata nech ma necenzuruje lebo to tu podpalim a vladovi kupime jednu urnu kam dame popol jeden servomotor a budu presypacie hodiny

    #76926
    senior
    Účastník (Participant)

    Heavy A možno naše kredity zmenia na EURO 😀

    #76927
    Heavy
    Účastník (Participant)

    senior – A možno to s celou úniou dopadne nakoniec tak, že sa eurá zmenia na kredity… 😇

    #76928
    jybka
    Účastník (Participant)

    Jaaaj,hovada sa nezmenia…. 😁 😁

    Heavy,heavy,co len z teba bude? 🙄

    #76929
    dusik
    Účastník (Participant)

    Ja si tiež myslím, že táto zmena povedie k lepšiemu 🙂 len som proste zvedavý, to je všetko

    Kwasak vůbec by som nehíkal, že veľa, alebo málo, len som si chcel urobiť obraz o cene takéhoto portálu 🙂

    #76930
    Xmen
    Účastník (Participant)

    Heavy eura zmenia na kredity a potom kredity za borovicku…jednym vrzom budu vsetci naspat zo zahranicia 😀 😀

    peace &love

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 46 až 56 (z celkového počtu 56 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri