zefototh
Reakcie
-
AutorPríspevky
-
zefototh
Účastník (Participant)zefototh
Účastník (Participant)11111 príspevok, tak to je dôvod otvoriť flašu.
zefototh
Účastník (Participant)Pripájam sa k Pincovi a nabádam k diskusii o GERIATRIA STRETKO 2015.
Tajov???zefototh
Účastník (Participant)Bobolak bacha, embečku treba schovať do kompotarne. 😁
zefototh
Účastník (Participant)Už sú aj modernejšie bez bateriové
http://www.prakticke-naradie.sk/product/rucna-vrtacka-so-sklucovadlom-m-22-2876/
😁zefototh
Účastník (Participant)Papi, čo starneš ???
Šak si jazdieval aj opolnoci, že cez obed sa dalo.
😛zefototh
Účastník (Participant)Fčera, fantázia , krásnych 350 km.
Horské prechody Stará Bystrica – Huty – Čertovica – Šturec.
Síce aj trochu dažďa, ale keďže s nami Goldy nebol, tak to nikomu nevadilo. 😉zefototh
Účastník (Participant)👍 😁
zefototh
Účastník (Participant)Theo, ty si na tom lepšie ako ja, máš aspoň 1 km.
Dnes som oral môj veľkostatok cca 10 m dopredu a toľko isto som cúval. Síce nije, ešte som zacúval do garáže, takže mám najazdené -3 metre. 😁zefototh
Účastník (Participant)Chlopi kua. 😈
Kadysi chodili také letáky že vyhrali ste auto, (kabriolet to bol na obrázku) ste v poradí, ale ešte si treba objednať troje hodinky. Svokrovci s tým prišli za mnou že čo si o tom myslím. No reku, je to podozrivé, nikde ste nesúťažili. Tak ako môžete vyhrať?
Ale oni len svoje, kurňa šak to je kabriolet, kde ho dáme aby do neho nenapršalo. No nič, musíme embéčku vonku parkovať a nové pôjde do garáže.
Asi netreba ďalej popisovať kde parkoval kabriolet.
Tým nechcem robiť zo seba múdreho, len poopraviť Mlhoša že ne ste, ale sme v takom veku. Aj ty mlhoš.
Chujoviny.
Kto sa bol dneska vozkať?zefototh
Účastník (Participant)Aj ja mám zastavené vetry, keď počujem o energiách. 😁
zefototh
Účastník (Participant)ČUD-áci vstávať, už je deň. 👍
Goldy 13-14 °C je pohodička v slipoch. 😎
To na Liptove hlásili len 2°C, KUA, tak to sa musíš aj prikryť. 😈zefototh
Účastník (Participant)Theo,čo začnú maluvať fasády??? 😁
zefototh
Účastník (Participant)Theo, odpovedať na tvojho esesáka už je už zbytočné. Katka mi hovorila ešte v Hokovciach o esesákovi, ale schránku si v podstate ani nepozerám, tak sorry, ale istejšie je zavolať. Tak snáď niekedy inokedy. 😉
zefototh
Účastník (Participant)Theo, ja mám výhodu že zabúdam, tak sa nyekedy teším aj tri razy. 😉
-
AutorPríspevky
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
