40+ – tu sme
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › 40+ – tu sme
Označené ako: Hruso25
- Toto téma obsahuje 16,926 odpovedí, 115 hlasov, a bola naposledny upravená pred 5 mesiacmi, 3 týždňami od
Mlhos.
-
AutorPríspevky
-
23. augusta 2020 o 18:51 #103779
Retro
Účastník (Participant)Ahojko, neviem čo to je za víno, ale viem si predstaviť 😁
23. augusta 2020 o 19:05 #103780przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Retro, ja, že kolaborant?! 😁
Kurnik, veď sme obrali okupantov o pohonné hmoty, navyše sme narušovali ich bdelosť a bojovú pripravenosť alkoholom, rozvrátili sme v ich jednotkách disciplínu…Boli sme vlastne účastníkmi protiokupantského odboja, riskovali sme svoje životy.
Zaslúžili by sme dnes metál, vysoké finančné ocenenie a Hondu CB 1100.Ale ňikto ňišt, aj politici len blábláblá …
Nevďačná to banda dneska tuná… 😁
23. augusta 2020 o 19:34 #103781ahojko
Účastník (Participant)Retro,
to je take co ti sused vzdy nuka ked ides okolo jeho domu,
je take zle, že ty radžej ides popod jeho okna po kolenach,
aby ta nevidel a nedajboze nezavoval na jeden….
😁
24. augusta 2020 o 15:14 #103782Retro
Účastník (Participant)Ahojko, tak taká somarina by ma nenapadla😀
Okrem toho, my tu vypijeme všetko…😀24. augusta 2020 o 16:30 #103783przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😁 Šak teraz aj Ahojko vypije šecko, kým mu nefunguje riadne koleno…
24. augusta 2020 o 17:31 #103784ahojko
Účastník (Participant)…Ahojko vypije šecko…
Vsšak mi nakazali riedit krv aby sa zabranilo zrazeninam…
Doteraz som si napichal 37 inekcii do brucha, a kedze ma
to uz boli až priliš, lepsie bude asi aj to kolenačkové…
😈
24. augusta 2020 o 18:36 #103785Retro
Účastník (Participant)Určite bude dobré to kolenačkové, lebo ťa naučí ohýbať nohy aby si sa dostal na kolená. A môžeš lámať barlu a Piešťany sú v prdeli 😁
24. augusta 2020 o 18:44 #103786Bielyorol
Účastník (Participant)Nejaký k***t vonku páli, musím zavrieť okná, bo šicko ide dnu, k***a! 😟 👎
24. augusta 2020 o 18:45 #103787Bielyorol
Účastník (Participant)Aha, hviezdičky.
24. augusta 2020 o 19:33 #103788przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Orol, keď je nasratý, píše samé hviezdičky. 😈
25. augusta 2020 o 6:39 #103789ahojko
Účastník (Participant)…to kolenačkové, lebo ťa naučí ohýbať …
Retro,
👍 😈
26. augusta 2020 o 11:12 #103790przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Platená reklama (Kristian mi platí pivo 😈 ):
K už spomínanej téme Semerovo (teraz v sobotu poobede), vysliedil som nejaké detaily.
Celkom pekná účasť veteránov sa rysuje, na niektorých bude možné aj sa povoziť, napr. Kristianov Zetor 25 zo Semerova alebo traktor Svoboda (z Dolného Ohaja) budú s prívesmi voziť po dedine, bude tam autobus RTO a tak…
Žiaľ, ja nemôžem do tej Považskej (zdravotná situácia v rodine, no nie korona!), ale aspoň na Semerovo si nejakú tú hodinku-dve nájdem.Poobede okolo štvrtej tam bude jazdiť známy stunt-rider Tomáš Tóth:Vstup zdarma, platí sa len za let balónom, jedlo (aj zabíjačkové špeciality) a pitie.
27. augusta 2020 o 12:04 #103791Retro
Účastník (Participant)Papi, Tomáš Tóth jazdí aj cestné preteky a v sobotu bude v Trenčíne. Takže stunt-show budeš musieť urobiť asi ty 😁
Veť to máš s Guzzi nacvičené ta čo… 😁27. augusta 2020 o 13:11 #103792ahojko
Účastník (Participant)…stunt-show budeš musieť urobiť asi ty
Veť to máš s Guzzi nacvičené ta čo…Ak ano, tak to si odskocim z double 60-tin v Leviciach kuknut!
😁
27. augusta 2020 o 13:52 #103793przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)No toto! 😁
Pamätám si jednu starú učebnicu (Vlastiveda či čo, pre 4. ročník ZDŠ asi). Tam písali, že deň má 24 hodín, dúfam, že to platí aj dnes.
Ak teda Tomáš T. bude pretekať v Trenčíne trebárs 3 hodiny, stále mu ostáva nejaký ten čas pre Semerovo.
Že by tam mal robiť ukážku, mám od Semerovčanov, nezvykli ma odrbávať.😈 S mojou jazdou po zadnom na Guzzine sú menšie problémy… 😁
Že Guzzinu už nemám, je problém menší.
Väčší je, že to fajnové závažíčko, kočka, ktorá so mnou vtedy pravideľne jazdievala, už má asi dávno iného, krajšieho, bohatšieho. Ale možno ani nie.Mohol by som požiadať Gizku, aby ju zaskočila. Ona ma už tiež neľúbi, ale stále sa normálne bavíme. Problém je v tom, že Gizka váži „trochu“ menej, tak úspech by som nemohol zaručiť…
Ktorú mám vyhliadnutú, hmmmm… No, kecáme-kecáme, veľmi sa mi páči, ale do soboty ju ešte nespracujem… Váha a ostatné parametre by boli ale ideálne…
Namňamňam 😘 😘 😘(Koniec referátu egóňa pre smilníkov… 😛 )
Aj keď ja už vážim cca o 30 kíl viacej, ako keď som Guzzinu kupoval, váhu potrebujem dať dozadu, nie pred seba… 😁
😛 Edon historický egóň, cca 80 kg a Guzzinu nájdite v katalógoch…

-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
PREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
Jawa Pérák 350: Súboj generácií, ktorý delí 70 rokov, ale spája jedna vášeň
PREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
