Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 2,086 až 2,100 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #86483
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    Dnes poobede okolo komína 200 km 🙂

    [linka]
    [linka]
    [linka]

    #86484
    WIKA
    Účastník (Participant)

    Vanucci, určite ste si s Aďkou jazdu užili. Počko nemalo chybu. Ešte som ti chcela napísať, že s tlstým býkom som najlepšie obišla ja, lebo Theo dal každému vyskúšať a ostatné mi zveril do opatery, a pristálo to u nás s Wikinom. Je to super. 👍 👍 👍

    #86485
    josi
    Účastník (Participant)

    Maguma: to CD sa velmi nepodarilo. Ale ten vylet ano. Asi 1600 km na Jawe 250 v najvacsej horucave skryty za reumaplechmi a plexistitom. Totalne bezvetrie. Bezpecnost, nebezpecnost, odjazdil som to v tricku a rifliach. Z cierneho tricka sa stalo sede, melirovane. Narok musis ist s nami.

    #86486
    maguma
    Účastník (Participant)

    josi ale kam????? 🤣 keď ani vy to asi ešte neviete 🙂 🙂

    #86487
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    No neviem, ale ako tak čítam vaše palce hore na tlstého býka, tak ho asi budem musieť pozháňať a vyúdiť na Kaporetour 2014 ???????? 😟

    Čo vy na to? 😉

    #86488
    josi
    Účastník (Participant)

    Maguma: asi PL. Vcas dame vediet…

    #86489
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    Ja by som chcel na budúci rok urobiť Gdaňsk – Gdynia – Jastrzebia Gora pozrieť Baltic, zatiaľ je to len myšlienka, takže ak to niekto pozná rád prijmem nejaké odporúčania rady a podobne. 🙂 🙂 🙂

    Detaily sa začnú vypracovávavť cez dlhé zimné večery 🙂 👍

    #86490
    maguma
    Účastník (Participant)

    josi no, niečo také Pišta spomenul a ja som mu navrhoval Mazurské jazerá, uvidíme 🙄 🙄

    #86491
    maguma
    Účastník (Participant)

    Včera som bol u wikinovcov a veľvyslanec ostgubernie mi podaroval niečo takéto, 😉 aj som si myslel, že omylom, 😶 ale presvedčili ma, že nie, 😟 neviem prečo si aj tak stále myslím, 🙂 🙂 že to mal dostať niekto iný 🤣 🤣 🤣 🤣 bude kuca-paca 🙂 😁 😁 👋 👋

    #86492
    maguma
    Účastník (Participant)

    Pardon linka

    [linka]

    #86493
    theo
    Účastník (Participant)

    A kuua, uz som odhaleny, ze som to poplietol, prepac bobolaku, takze mas to u nacelnika /aj ked neviem ci je este stale docasny/, lebo ked je docasny tak to u neho nemas a prepada to v prospech bandy. 🤣 🤣 🤣

    #86494
    sHARk
    Účastník (Participant)

    Zdar!

    časť západnej enklávy – Malaďož iz staľice + podpora, vykonala dnes rekognoskačný výbojný výjazd do zeme bratov… 😁 a.. oplatilo sa 👍 vrele odporúčame!

    [linka]
    [linka]

    [linka]

    #86495
    theo
    Účastník (Participant)

    Bol super vikend, cca 800 km pod prdelou, tak fikus to si vyprosim ze tu len žerieme. 🙂 😀 😀

    Pocasie paradne, banda ako vzdy vyborna, kopec srandy, tak to ma byt. 👍 👍 👍

    Velka vdaka Wikinovi a Wike, ze ma prenocovali a kralovsky hostili a spal som uz vo funglnovomzateplenomomietnutom, no parada 🙄 👍 👍 👍 👋

    este zopar foto

    [linka]

    papi ladi pravy kanal, yoffo sa podkopava, igeliťák jeden. 😁 😁

    [linka]

    Monča s bobom, ale im to pristane – jožo catman zuby cerí 😀 🤣 🤣

    [linka]

    ved to sa nedalo vybrat co pit, kua, este v tej kockatej spicatej flasi bola aj orechovica od sdedka, asi mal kockate orechy 😁 😁 , bobo, kde si zmizol? 😠

    [linka]

    Na navsteve u deda ota a jeho trhača milana

    [linka]

    Chalupári 👍 👋 👋 👋

    #86496
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Bye 🙂 😁

    #86497
    WIKINO
    Účastník (Participant)

    Bré ráno, ná kde ste, drotár je už na tretej dedine a vykrikuje \“ Drótovať , plechovať hrncéééé \“. To by sa vám hodilo jarmarky, hody,chlastání ,pích….ní a pomer čo nemvonia? 🙄 🤣 🤣

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 2,086 až 2,100 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri