Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 8,131 až 8,145 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #92530
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Tak pardon. To mi ani nenapadlo, že tu niečo dokazujem…  😟

    #92531
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Hm, majanko 👎 , kým si neprispel, tak to bola ešte stále diskusia, ked niečo nevieš Ty, neznamená, že to nevedia ostatní…
        grcku si sem dal Ty…. 😟

    #92532
    yoffo
    Účastník (Participant)

    No táááák.

    MY sme tu pre nás, žiadne MC,
    MY sa zorganizujeme, kedy chceme, a tak nech to zostane.

    Botka.

    😛 😘  😘  😘  😘

    #92533
    theo
    Účastník (Participant)

    MC, ja stale viem ze je to Magnetofón Casette, tak pustite uz ini pesnicku.  😈 x5

    #92534
    kavis
    Účastník (Participant)

    theo treba položiť kábel bo baterky sa mi na Tesla A3 vybili  😈

    #92535
    theo
    Účastník (Participant)

    Kavis, Tesla A3 nepoznam ale ja som maj junosť 603, a tam baterky zaberali polovicu MC recordéra. Keby som vedel aku paseku ten eMCé narobi, tak ho este v case polúcie .ebnem o stenu.  😁

    #92536
    kavis
    Účastník (Participant)

    Ani obrázok ti nenapovie, inak tak okolo 1973

    #92537
    kingston
    Účastník (Participant)

    Keď som sa s Teslou A3 prešiel po dedine, myslel som si že svet je gombička a celý patrí len mne. Prevesil som si ho v tom koženom puzdre cez plece a bol som v šiestom nebi 😁 . A to som ho mal len požičaný od bratranca.

    Išlo to na kopec bateriek, tých najhrubších 1,5V.

    #92538
    kavis
    Účastník (Participant)

    kingston ano išlo ich tam osem no a moc si toho nenachodil šak za chvilku boli vybyté teda aspoň v tom bráchovom čo som si ja zase požičiaval a ako spomienku tu ho máš aj v tom puzdre  😈 

    #92539
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Ja to môžem dlabať.

    Prihlásim sa, pol hodiny píšem prednášku o gitarách, a keď dám ODOSL(R)AŤ, tak mi zahlási, že chyba, asi ma medzitým časovač odhlásil. Už som dakedy aj písal do textového súboru a potom prilepil, ale je to menej pohodlné.

    Ale nakoniec dobre, bo koho by zaujímali moje kecy o gitarách…

    Ale poviem aspoň jednou vetou.
    Kedysi sme Československé gitary Jolany podhodnocovali, ale neboli to až také zlé gitary. Mali dobré drevo, obstojné kovanie. Snímače a elektrika neboli perfektné, ale po výmene za DiMarzio to boli skvelé gitary. To viem až dnes. Aj na trhu majú vysokú cenu.

    Fender Stratocaster a Gibson Les Paul sú legendy, dnes už prekonané.

    A ešte zaujímavosť, muzikanti to vedia:
    – elektrické gitary sú čím staršie, tým lepšie, lebo magnety starnú a snímače majú skvelý zvuk
    – akustické gitary (brnkacie nástroje všeobecne) vekom hluchnú, strácajú zvuk
    – sláčikové akustické nástroje (husle) čím sú staršie, tým krajší zvuk

    #92540
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Ja som si kúpil kazeťák JVC za 4400 Kčs v Tuzexe za bony, to bol môj cca 2-mesačný plat.

    #92541
    theo
    Účastník (Participant)

    Bopsik, ty si pre mna GTX stradivárka/y/, vyznas sa v elektrike a vies aj basne pisat, no skratka klenot  👍  😈  😁 /a vieš aj čipom hádzat a to docela přesně/.

    #92542
    kingston
    Účastník (Participant)

    Timko a ty chlapče nevidíš ten zvýraznený link v mojom predošlom príspevku? 😁 

    Klikni naň.

    Inak ďakujem, ano tak nejak to bolo ale že tých bateriek bolo až 8 to je sila.

    A tento „magyč“ mal rád kazety – parafrázujem Lapaja : žul a nenechal (už ďalej nikomu) žuť

    #92543
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Theo,
    a to som ešte skvelý gynekológ-amatér.  😇

    #92544
    kingston
    Účastník (Participant)

    Bopsik neverím, daj referencie 😈  😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 8,131 až 8,145 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri