Connect with us

Sebko, kua toto mi nerob…

Domov Diskusné Fóra Nehody Sebko, kua toto mi nerob…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 106 až 120 (z celkového počtu 222 )
  • Autor
    Príspevky
  • #73529
    Cendina
    Účastník (Participant)

    Kwasak: Jak jsem psala už vedle na motoride-u. To chce klid. Plíce se hojí dlouho a rády znovu a znovu praskaj, jak už jsou jednou načnutý. Spíš bych se divila, kdyby to bylo bez komplikací. V lékařským prostředí se říká (taková zkušenostma vypozorovaná skutečnost), že jak jsou komplikace od začátku, tak to většinou dobře dopadne. Pokud nejsou, zkomplikuje se to později a o to hůř. To chce klid a v tomto případě povolený doping sladkostma a všema jinejma dobrotama na jaký si "pacient" vzpomene…

    #73530
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Našťastie ako to sledujem tie zranenia nie sú také vážne, drž sa Sebko, chýbaš na chate! 😉

    #73531
    pogicko
    Účastník (Participant)

    Jajaaaaaaaaaj…sedko…

    hm uzdraf sa…..

    #73532
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ehm kwasak aky je stav uctu?

    kolko sa uz vyzbieralo?

    #73533
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Opravujem sa… Coolermanov vnucik! 😀 (toto si odserem)

    Sebka dnes prelozili na normalne oddelenie, bolo nas tam jak hadov dneska, sestricka skoro odpadla ked tam vosla! 😁 Pekne sme mu zas pocarbali sadry. Uz sa aj smial, rozpravali sme mu srandicky. Teraz si pekne lezka, zatial bol v dvojpostelovej izbe sam. Ma tam aj kupelnu aj balkon, tak ked uz bude moct, aspon moze sediet na slniecku.

    Cendina, uz je to lepsie zase, sladkosti tam ma jak v cukrarni, on ma take rad a pri jeho vahe to ani neni na skodu 😉

    Exebat, veru – aj jemu to chyba, aj vsetci kamarati z chatu!

    #73534
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Raptor, zajtra to sem hodim vsetko. 🙂

    #73535
    Coolerman
    Účastník (Participant)

    Kwasak neboj neodsereš 🙂 😉 Však vieš že ho máme radi .A som rád že mu je už lepšie 🙂

    P.S a nedočarbite ho celého ako klauna 😁

    #73536
    andoo
    Účastník (Participant)

    Coolerman: neskoro 😁

    #73537
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    V albume o jeho nehode je pridana dalsia jeho fotka z nemocnice 😉

    #73538
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Ta linka nejak nejde, nieco som dala zle… tak este raz:

    [linka]

    #73539
    Cendina
    Účastník (Participant)

    Kwasak: nejvíc mě baví, že mám skoro vždy pravdu. 🤣))) Za rok už si ani nevzpomene že mu něco bylo. Ovšem na motorce své názory a styl jízdy určitě přehodnotí…. Přeci jen to je zkušenost opravdu silná.

    #73540
    paposisa
    Účastník (Participant)

    Sebko skore uzdravenie a k zbierke sa pripajam

    #73541
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Cendina, to jo, myslim si to iste. Len sa divim, ze chlapec by uz najradsej bol zdravy a jazdil. Ja nemozem po tom vsetkom este stale sadnut na motorku. Prejde ma to, ale momentalne sa to neda… Je to len tyzden. Pre mna je to takisto velmi silna skusenost 😕

    #73542
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Nove spravy z nemocnice:

    Sebkovi vybrali hadicku z hrudnika a uz trosku doobeda aj sedel (v prievane), na tomto oddeleni kam ho prestahovali to uz nie je take, ako na JISke 😈 . Celu noc nespal, z vedlajsej izby hulakal nejaky fetak a zrazu ticho… Mozno ste videli spravy, ze si to niekto hodil z balkona z Ruzinovskej nemocnice. Tak to bol Sebkov "sused" z vedlajsej izby. Je to tam divne… 😶

    #73543
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Priebezny stav uctu zalozeneho na pomoc Sebkovi je 14.431,- SK , zajtra zverejnim zoznam prispievatelov 😉 . Dakujem vam vsetkym pekne. 😘

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 106 až 120 (z celkového počtu 222 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri