Connect with us

Turistické články

8 170 km naprieč Patagóniou s CFMOTO 650MT – dobrodružný cestopis z januára 2020

Publikovaný

on

Nadšenie, odvaha, duševná aj fyzická sila, pokora, znalosti – to je len časť toho, čo je potrebné mať, ak máte túžbu spoznávať svet a priniesť si z ďalekej cesty úžasné zážitky, ktoré vám už nikto nikdy nevezme. I u nás je množstvo takýchto cestovateľov, ktorí väčšinu roka tvrdo pracujú, aby si potom toto dopriali.

Martin Špirko z Popradu je jeden z nich a spolu s priateľom Matúšom strávili január t. r. v juhoamerickej Patagónii. Martin na motocykli CFMOTO 650MT urobil niekoľko drobných úprav a tých 8 170 km im nadelilo cca 2/3 ciest po asfalte a zvyšok, cca 2 500 km po šotolinových cestách.

Ak ste doma kvôli aktuálnym zdravotným opatreniam, nenechávajte sa trýzniť médiami, ktoré v posledných dňoch okrem zlých správ šíria i paniku s katastrofickými scenármi, ale ponorte sa do Martinovho dobrodružného príbehu – Patagónia 2020. Martin je tak motorkár ako i štvorkolkár, zároveň je jedným z najlepších predajcov produktov CFMOTO v SR a toto je iba jedna z jeho početných expedícií, ktoré za posledné roky absolvoval.

Prajeme vám pekné čítanie, čoskoro k Patagónii bude hotové i video.

Cestopis čítajte tu:

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri