Connect with us

Motorkari proti Ficovi

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Motorkari proti Ficovi

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 156 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83558
    raptor
    Účastník (Participant)

    Martiner – nedorastol som na tvoj (ne)zmysel pre humor… skus si prosim robit zartiky z niekoho inteligentnejsieho kto tvoj nadcasove a nestarnuce zartiky pochopi.. alebo este lepsie.. chod sa vozit… a uplne najlepsie na den volieb 👍

    #83559
    MartineR
    Účastník (Participant)

    raptor a teraz skús k veci … otázka bola položená … Vlada? Jana? Mikiho? … ?

    #83560
    raptor
    Účastník (Participant)

    Martiner ak tu niekto trepe od veci s paliho kapurkovou si to ty 😘

    nepovazujem za potrebne sa spovedat zrovna Tebe koho budem volit, ale ak ta to tak zaujima tak na motoarena.sk som vyjadril svoj nazor

    #83561
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Asi som slepý …

    našiel som odkaz na facebook, anti-fico billboardy, no nič iné … čo už, je mi to jedno, idem sa radšej voziť … 😈

    a to som chcel len poradiť, že keď už sa trepať domov, nech aspoň mám koho voliť … 🙄

    človeku už fakt na tých moto-portáloch ani neporadia … 😠

    #83562
    raptor
    Účastník (Participant)

    To mozno preto ze ty nie si clovek ale martiner

    #83563
    MartineR
    Účastník (Participant)

    No comment …

    niekto iný ?

    #83564
    kramos
    Účastník (Participant)

    Martiner- skús niečo moderné,čo nemá ani s blízkou minulosťou nič spoločné, čo má ekonomické vzdelanie a myšlienky na úrovni. Je taký, len nie je pekný. Ale tuším hrá fér.

    Len reagujem na Tvoju výzvu, keď sa teda už budeš trepať domov…….

    #83565
    blackhole
    Účastník (Participant)

    MartineR bolo/je pivo, ktore sa dalo pit len so zatatymi zubami, MartineR nick/osoba z motocykel.sk je clovek, ktoreho niektore prispevky sa daju citat tiez len so zatatymi zubami. Je v tom nejaka paralela bo nie je?

    #83566
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Kurňa taký som bol zaneprázdnený že som nevidel aká prestrelka sa tu strhla kvôli voľbonálepkám. Zložte zbrane a povedzte teda reálny názor koho voliť. Koho nemám voliť to viem ale koho mám voliť tak to je hlavolam. Tak koho????????? Zlodeja, mafiána, alkoholika, klamára, podvodníka? – všetci sa perfektne vyznamenali keď ide o korytá nasľubujú toľko čo iní nemôžu splniť ani za 100 rokov. Ale za posledných desať rokov podnikateľského i civilného prostredia v ktorom žijem som z kompletne všetkých našich politikov osobne chorý a v práci ani nehovorím. Tvorba zákonov je jednostranná a podnikateľa neochraňuje dohromady nič. Daňový úrad je chránená svätyňa a zákon neochraňujú vôbec podnikateľov ale iba štátne peniaze a nič iné. Doslova niektoré zákony sú na mafiánskej až výpalnickej úrovni – Napr. preddavky na daň – čistá bezúročná pôžička štátu od subjektov . Keby sa to stalo naopak je podnikateľ snáď odsúdený za trestný čin vydierana štátu.

    Kurňa vy na seba útočite a pritom sme všetci v jednom vreci.

    raptor MartineR Keby bolo na mne tak dám vyrobiť toľko rozličných nálepiek že sa nezmestia na žiadnu motorku. A voľby sa za chvíľu a opäť budeme historicky voliť čo " Menšie zlo"? Máme na výber?

    A nieže ma tu ktosi zmaže že som mimo témy.

    #83567
    zahri
    Účastník (Participant)

    raptor nieco pre tvoju A-F kampan [linka]

    #83568
    raptor
    Účastník (Participant)

    Vlado ale ved je to iba na tebe… daj vyrobit nalepky, vyjadri svoje nazory, urcite najdes ludi ktori budu citit veci rovnako ako ty

    zahri – ak je to pravda tak je to prizma cez ktoru sa da pozerat na cely fikov smer

    ficove sluby su sice pekne zabalene ale su po zaruke

    #83569
    pitbulka
    Účastník (Participant)

    A čo takto prestať pyskovať a založiť vlastnú stranu??? 😈

    …už sa nehádajte…nikomu to aj tak nepomôže… pripadá mi to ako výkriky od krčmového stola…

    #83570
    Express
    Účastník (Participant)

    Tak troska mimo misu.

    Skusme to co je teraz v cechach. Jednoducho volte stranu aku chcete, novu, staru, ale kruzkujte. Kruzkujte ludi na miestach okolo 90-100 aby mali sancu, vymenit tychto blbcov a zlodejov.

    #83571
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Téma nálepky na moto je správna, aj ked smrdí polikou, ale kedže sú voľby tak je na to správny čas. Aj motorkár je volič.

    Osobné invektívy na tomto fóre – to tu nepatrí. Na to exe vytvoril Ring.

    PS: Práve odchádzam do Bl, budem sledovať motorky či má niekto antoficovku 👋

    #83572
    blackhole
    Účastník (Participant)

    Ja si myslim, ze keby tu vladla cenzura, tak by bola prestrelka medzi Raptorom a Zombym davno zmazana. z tohto servera mam skor pocit, ze je ovela liberalnejsi ako konkurencia.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 156 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri