Connect with us

Motorkari proti Ficovi

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Motorkari proti Ficovi

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 156 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83573
    raptor
    Účastník (Participant)

    Bratu ale toto je normalna viac menej slusna vymena nazorov… ziadne video s vulgarnymi nadavkami, presne preto to tu nechali

    len to potrebujes dva zakladne vitaminy I a Q ktore u par osob absentuju a namiesto nich sa dostava k slovu modifikovana RNA s kovalentnymi vazbami na pismenka j.e.s.i.t.n.o.s.t.

    #83574
    MartineR
    Účastník (Participant)

    kramos Ďakujem za názor (zatiaľ jediný)

    blackhole cenzúra : asi si tiež nestihol komplet zmazanú debatu, ktorá sa rozbehla v diskusii ohľadne CBF… a nebola ani vulgárna, ani nijak inak nikoho nenapádala. Jedine možno niekoho, kto je ešte viac ješitný než ja. Tak ju proste komplet zmazal. Žiadne smetisko, ale tvrdý delete.

    raptor znovu opakujem, že o "to" video tu vôbec nejde. Dragonovi som len v rámci nejakej debaty o hovadách posielal linku z elefantu a asi sa mu zapáčilo, tak to sem dal. Že ho potom zmazal, sa vôbec nedivím.

    #83575
    bubo
    Účastník (Participant)

    No týmito antifikovskými kampaňami mu akurát naháňate hlasy ľudí, ktorým sú martýri sympatickí. Už aj mne je ho pomaly ľúto, čo do neho zo všetkých strán bijú…

    #83576
    raptor
    Účastník (Participant)

    Bubo neboj sa aj jemu je samemu seba luto.. cerveny spasitel slovenskeho naroda 😟

    #83577
    blackhole
    Účastník (Participant)

    Ak ma ten buzerant, co len trochu sebareflexie (co ale pochybujem) tak mu musi byt jasne, ze nema na spravne riadenie statu schopnosti a ani inteligenciu. Clovek, ktory sa opiera len o mocenske nastroje ako policia atd. a len plnu hubu bezduchych reci, by mal by v 21. storoci postaveny mimo zakon, popripade vykazany na sibir bez moznosti navratu. Poxxxxxny komunista!!!!

    #83578
    raptor
    Účastník (Participant)

    Otýýýýc dobre ste napísali 👍

    17 tisic eur dal na fitnessku a dnes zhana peniaze od podnikatelov na sanovanie skod povodni

    ak uz toto neotvori oci vsetkym tym ludom ktori su postihnuti povodnami tak potom dobre im tak

    a ak ten boľševik znova zostaví vládu tak dúfam že ich opať trocha vytopí a keď nebudú mať čo do úsť tak nech sa nasýtia pohľadom na plagáť Evičky Martinkovej 😟 😟 😟

    #83579
    blackhole
    Účastník (Participant)

    …popripade nech zacnu pisat ziadosti do Grecka, popripade nech tlacia na predaj vladnych limuzin alebo predaj Pociatekovych hodiniek za milion, alebo……….toto nie je socialno demokraticka vlada, ale vysmech vsetkych pokusom o socialnu demokraciu, ako moze byt napriklad minister vnutra socialno demokratickej vlady majitelom uspesnej siete restauracii, ako moze mat minister financii jednu z najvcsich vil pod slavinom, nach daju zo svojho buzeranti – pardon to by vlastne len vratili nepatrnu cast z toho co tento ovci narod odrbali. A k***tiada najvacsia v strednej europe, ze najviac ludi doveruje Ficovi (dnesne ranne spravy -skoro ma jeblo)

    Pravdu pises bratmmm, tento narod si asi zasluzi, toho koho si zvoli. Firmu a ucty prenasam do ciech….

    #83580
    MartineR
    Účastník (Participant)

    VladiB, blackhole súhlas … 🙂

    kramos mám ale pocit, že ten ujo bez vlasov, čo tvrdí, že hrá fér (a nemyslím raptora) má tuším tiež celkom slušne za ušami …

    #83581
    pagy
    Účastník (Participant)

    Tu v SR vlastne o osude mladych ludi rozhoduje len a len starsia generacia, ktora dostala od fica nejake to ecko na vianoce a ja neviem este pri akej rilezitosti…bohuzial je to tak kua…

    #83582
    raptor
    Účastník (Participant)

    Pagy prave preto treba povedat starym rodicom a inym recesistom co nemaju mieru ze ked chcu volit fica je vhodne zakruzkovat 4 az 7 dalsich kandidatov a na podporu ficovho smeru treba dat do obalky este aj volebne listky jeho spoluzlodejov z HZDS a SNS…

    cim viac hlasov pre smer tym lepsie 😇

    #83583
    blackhole
    Účastník (Participant)

    Sulika si nedovolim po/sudit, ale moj dojem z neho je, ze tiez obcas pouziva populisticke metody napr. dekriminalizacia marihuany (osobne mi to je jedno, lebo to hulia vsetci) cim na svoju stranu strhava drvivu vacsinu mladych ludi, osobne si myslim, ze ako bod volebneho programu je to v norme, ale tato republika ma ovela vaznejsie problemy ako legalizacia zeliny.

    Na druhej strane zabil ma ten k***t Fico ked v dedine kde v zivote nevideli hokejku da postavit ladovu plochu za 3 miliony. Toto musi byt pre normlane zmyslajuceho cloveka do neba volajuce, jedine ze by sme to videli v inych suvislostiach ako Robo. Pretoze on to asi vidi tak ze zrovna v tej dedine vyrastie druhy Hossa alebo Satan ktory nas bude popici reprezentovat a teda zasa bude ziveny z lovo danovych poplatnikov

    kokos idem blvat ze tych buzernatov burzoaznych schovavajucich sa za socialno demokraticke idealy

    #83584
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ja si myslim ze sulik je populisticky zamerne lebo vie ze toto na slovakov zabera

    legalizacia marihuany mu v konecnom dosledku moze pomoct sa dostat do parlamentu a pritom tento svoj volebny ciel vobec nemusi naplnit pricom splni ine, dolezitejsie

    #83585
    blackhole
    Účastník (Participant)

    Samozrejme ze populizmus zabera, o tom svedci aj uroven tohto naroda, ktory sa da doslova opit rozkom 👎

    #83586
    blackhole
    Účastník (Participant)

    Prislo mi dnes mailom:

    Moze rozhodnut kazdy hlas,

    este nikdy neboli volby tak na hrane. Staci doslova par hlasov, ktore rozhodnu o tom, ci bude pokracovat tato hroza alebo nie ([linka]

    Preto, ked Vam co len trochu zalezi na osude Slovenska, nevye*bte sa na to ([linka]

    Pokial chcete urobit viac ako len volit, mozete inych odmenit, napriklad:

    – v sobotu spravite volebnu party a vstupne budu volebne listky SMER a.s., HZDS a SNS

    – vlastnite predajnu a zakaznikom, ktori sa v pondelok preukazu volebnymi listkami SMER a.s., HZDS a SNS, date zlavu

    – vlastnite firmu a zamestnancov, ktori sa v pondelok preukazu volebnymi listkami SMER a.s., HZDS a SNS, odmenite

    – zorganizujete zber odpadu a zameriate sa na volebne listky SMER a.s., HZDS a SNS

    Az by ste nahodou boli v rozpakoch, preco je tato vlada taka tragedia, tu je 500 svinstiev pokope ([linka]
    ml).

    Pridajte sa k Shootymu, Srholcovi, Lasicovi a skrtnite Fica ([linka]
    V sobotu 12. juna je to len vo vasich rukach.

    S pozdravom,

    Richard Sulik

    a k tomu este aj toto, Ceky ho uplne vystihol:

    [linka]

    #83587
    raptor
    Účastník (Participant)

    Kazdy kto sa preukaze volebnym listkom smeru hzds, sns a smeru ma automaticky zlavu 10% v mojom obchode

    🙂

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 156 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri